Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lenne egy itteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lenne egy itteni szexchatból, erotikus levelezésből ismert személlyel véletlen összetalálkozni?

Figyelt kérdés

Akivel csak írtatok, és maximum képet láttatok egymásról. De nem beszéltetek, nem találkoztatok...

Milyen lenne mondjuk a hétköznapokban véletlen összetalálkozni? Vagy épp egy családi nyaralás alkalmával? Feleség/férj, gyerekek...

Mit csinálnátok, hogy reagálnátok le a szitut?

Üdvözölnétek ha egyedül lennétek?

Ha mondjuk párotokkal, családdal, akkor? Hogy éreznétek magatokat?



2021. máj. 1. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Az esetek jó 60-70%-ában, ha valakivel szexchates levelezős képcserés dolog alakul ki hosszabb távon, akkor idővel találkozunk is. Ez után spontán összefutni más előtt kicsit cinkes, de vagy ignorálnánk egymást ,vagy biccentés/helló. Nem kell a jelenet.

Ha nem láttam élőben, jó eséllyel fel sem ismernénk egymást.


Egyszer barátokkal menve egy zebrán véletlen állt mellettem egy lány akivel néha jókat dugtunk akkoriban, de annyival fiatalabb volt hogy még az ismertség sem vállalható. Észrevettük egymást, félmosoly, mindenki ment a dolgára, aztán röhögtünk rajta chaten, hogy be tudott volna szivatni.

2021. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Hasonlóan élném meg mint 1-es.


Mindenképpen érdekes és izgalmas élethelyzet :)


Most épp szabad vagyok és nyitott egy jó beszélgeőtársra :)


F

2021. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hááát... izé... mondjuk ha csak képcsere és írogatás akkor azért gyakran lehet élni a gyanúperrel hogy nem az van a vonal túlvégén akit gondolsz (elég sűrű jelenség a neten a kamuzás).

Egyébként meg ahogy az #1-es írja, mintha összefutnál egy szexpartnereddel bárhol máshol. Köszönsz, biccentesz, ha olyan a helyzet beszélgetsz vele (amikor épp látod hogy egyedül van). Ne csapj be másokat, mond meg ha nem vagy független és kultúrember nem fog jelenetet rendezni ha összefutsz valamelyik partnereddel.

2021. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem jó lenne,de ha nem véletlen találkoznánk, akkor is.🤭

F

2021. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

(itteni szexchatból, erotikus levelezésből)


Létezik ilyen?Bár ha nő vagy gondolom igen,de hölgyekkel is összelehet jönni itt?


40F

2021. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Itt a hölgy is férfi! :)
2021. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben leírt szituációban is lehet normálisan, kulturált ember módjára viselkedni! Aztán később a chaten megbeszélnénk az esetet!
2021. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kínos lenne, mert a cseten olyan dolgokat is szabadjára enged az ember, amiket az életben nem szeretne.
2021. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Úgy látom a hetes már egy ilyen találkozásnak a gondolatától is stresszes lett. :)


Meglepődtem egy-két válaszon, jelenet, meg kúltúrált ember módjára...

Ilyenekre nem is gondoltam.

Inkább viccesen kínos, vagy kínosan vicces szitunak, vagy simán csak ahogy a kettes és nyolcas írja, érdekesnek, izgalmasnak, talán kínosnak tudnám elképzelni az ilyet. Amit a felek természetesen akkor, rögtön, csak csendben magukban intéznek el.

2021. máj. 1. 16:16
 10/15 anonim ***** válasza:
6-os,igen erre céloztam,5-ös vagyok. :)
2021. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!