Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan pasi, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, akinek annyira elege lett a női elvárásokból és az "udvarlásból", hogy inkább prostikhoz jár?

Figyelt kérdés
Anyagilag és érzelmileg jobban megéri?
2021. máj. 2. 12:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Biztos vannak ilyen lùzerek.
2021. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
Biztos vannak ilyen menők.
2021. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Most nálam egy rövid ideig ez a helyzet de nem éri meg sem anyagilag sem érzelmileg. Arról nem is beszélve, hogy az a legundorítobb ha valaki kihasználja a női testet. De hát ez van, szükségem van a szexre. Egy barátnőt senki és semmi nem tudja helyettesíteni. Mikor reggel felébredsz és ott szuszog melletted az felbecsülhetetlen.
2021. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Barátnőre most egy ideig nincs szükségem. Az egyéjszakás kalandokból pedig nagyon kiábrándultam. Borzasztóan sok pénz, és nem kapsz cserébe semmit. Tényleg semmit. Azok a lányok akik túl könnyen adják magukat szinte mindig vmi komoly önértékelési vagy lelki problémával küzdenek, és fadarabok az ágyban. Vagy annyit isznak hogy behánynak. Vagy hallgatni kell a siránkozását az exe után. De az biztos h teljesen képtelenek a szexben vmi izgalmasat nyújtani, lefekeszenek hanyatt aztán várják a csodát.

És akkor már alsó hangon ráköltöttem 20-30 ezret plusz elmegy vele az egész éjszakám meg még a másnap reggelem is.


Prostihoz elmegyek, olyan 10/10-es nőhöz akihez akarok, és azt csinálja amit kérek. Vagy kezdeményez ő, és olyanokat csinál velem amit nem felejtek el. Ja és 1-2 óra alatt végzünk, hazamehetek azt csinálni amit akarok.

2021. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
Vérszagra gyűl az incel vad.
2021. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

#5 mondja ezt az incelek atyja! XD

Kicsit unalmas már ez az incel szöveged, találj ki valami mást

2021. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A következő áldozat pont te vagy! :)
2021. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmileg hol és hogyan érné meg jobban? Ezt őszintén nem értem.


Az anyagi rész meg.. hát.. most ez olyan dolog, hogy minden pénzbe kerül, és szerintem, rém rossz hozzáállás, ha azt számolod, hogy egy közös program mennyibe kerül a csajoddal.

Ilyenkor adódik a kérdés: azért csinálsz közös programot a barátnőddel, hogy rendszeres szexhez juss, vagy azért, mert amúgy jó együtt lenni?


A prostizás előnye a változatosság és a kötetlenség. Szerintem ez kényelmi funkció.

Az egésszel az a problémám, hogy nincs nekem közti egyenlőség, úgy értem, hogy akkor lenne igazságos a dolog, ha nők is egyaránt fizetnénk azért, hogy olykor megdugják őket. :D

2021. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#8 neki az érzelem kimerül az egyoldalú szexben, így érthető lenne.
2021. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9, én egy egészséges kapcsolatra gondoltam, na. :)
2021. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!