Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar egy kövér nő is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy kövér nő is olyan gyakran szexelni?

Figyelt kérdés
Szerintem elég nagy elvárás napi több szex egy túlsúlyos nővel. Azért állandóan a pénisz sem áll fel, főleg nem egy hatalmas narancsbőrös fenékre. Nem, nincs ezzel probléma, de naponta többször azért túlzás ezt nézni.
2021. máj. 3. 10:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

mi van pityu, mit nem bírsz feldolgozni: hogy meghízott az asszony, hogy csak kövéreknél van esélyed, vagy hogy kicsi a f.szod?

nekem amúgy kitűnően áll a dákó a nagy zsíros narancsbőrös fenékre, mindig is sokkal izgatóbbnak találtam, mint a szuperkicsi szuperizmos fenekeket.

2021. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Micsoda provokáció kérem szépen.

Ha nem jönnek be a kövér nők sanszos, hogy nem élsz eyg olyannal, ergo nem "kötelességed" lefeküdni vele napjában többször, de még egyszer sem.

Ha meg kövér a párod és vele vagy akkor annyira meg nem taszít, hogy ne kívánnád, ne szexelnél vele.

2021. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

Kettes vagyok.

Igaz, hogy nagy narancsbőrös seggem van de az életet is kiszívom a páromból, akinek előttem egy 50 kilós csinibabája volt. Erről ennyit.

2021. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanolyan jó nedves pina van alattuk is, kívánják. És nagyon hálásak is érte, ha megadod nekik amit kell. Tapasztalat.
2021. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

1. mióta vagytok együtt? ilyen volt mikor összejöttetek, vagy gyerekszülés után engedte el magát pl?

2. ha így szedted fel, akkor most mit hepajkodsz? ezt főzted. ha már nem tetszik küldd el.

3. ha a kapcsolat közben lett ilyen, azért a kiváltó ok is fontos mitől lett ilyen...beszéljétek meg.

4. hormonális zavar is lehet mind a túlsúly, mint a túlzott szexuális étvágy -> doki.

5. el is utasíthatod a közeledését...

2021. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Kövérnek ismertem is meg, de eddig nem akart állandóan szexelni is.
2021. máj. 3. 10:26
 7/23 anonim ***** válasza:
ez egy hülyeség.
2021. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%

Nézd a jó oldalát. Én egy erős szexszel töltött hét után 2-3 kilóval könnyebb vagyok. De én a hosszú attraktív együttléteket szeretem. Értsd jól, mondjuk a menetből 1 óra lovaglás.

Lehet kevés vagy a párodnak, ezért hajtja a meneteket hátha elmegy.

Nekem is volt korábban ilyen pasim. Szart se tudott, kis puha pöcs volt.

2021. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#8 : Nem mondtam, hogy kellene több, viszont eddig elég volt a kevés is. Lehet, hogy egy igazán szexi nővel több kellene, nem tudom.
2021. máj. 3. 10:36
 10/23 anonim ***** válasza:
Most akkor az a bajod, hogy gyakran akar szexelni?
2021. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!