Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar egy kövér nő is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy kövér nő is olyan gyakran szexelni?

Figyelt kérdés
Szerintem elég nagy elvárás napi több szex egy túlsúlyos nővel. Azért állandóan a pénisz sem áll fel, főleg nem egy hatalmas narancsbőrös fenékre. Nem, nincs ezzel probléma, de naponta többször azért túlzás ezt nézni.
2021. máj. 3. 10:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mert te ezt elhiszed? ugye? Hogy bárkinek kell a kérdező?

:)

Már sokadik kérdése ill. kommentje ami arról szól, hogy bizony a kövér nőknek nincs önbecsülésük, és ezért beérik lejjebb, de mit képzelnek, kinek kellenének


Ebben csak az a vicces, hogy nem egy nagyobb darab ismerősöm van, és ha bár egyetértek azzal, hogy egy bizonyos kilón túl már nem is túl esztétikus feltétlen és nem is egészséges, mégis mindnek van pasija, férje. Én még nőt nem láttam úgy egyedül hogy ne lenne pár jelentkező rá.

2021. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Mert szereti a szexet,a párját.

A párja meg őt. Jobb esetben.

2021. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem tetszik a narancsbőrös, kövér nő. Akkor miért vagytok együtt? Csak nem azért, mert amire te vágysz modell alkat, az számodra elérhetetlen? Szerintem hagyd el szegény lányt, hátha talál valakit, aki úgy szereti ahogy van.
2021. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!