Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beleszerettem egy lányba az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba az első randi után. Szerintetek az alábbi ötletem működhet?

Figyelt kérdés
Az első randin baromi jól éreztük magunkat. Megfogtam a kezét és sétáltunk a végén de nyilván nem akartam elkapkodni. Most azt érzem hogy szeretem. Tervezzük a második randit és ha az jól sikerül, szeretném elmondani neki hogy érzek valamit iránta. Mit gondoltok?

2021. máj. 6. 16:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
masodik randin? sirva fog menekulni...
2021. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már az sem érdekel. Inkább elmondom és ha visszautasít legalább tudom hogy nem húzom feleslegesen az időmet.
2021. máj. 6. 16:34
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Második randin (szerintem) még korai szerelmet vallani, de tedd egyértelművé, hogy élvezed a társaságát és szeretnéd folytatni.
2021. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hamar ne beszélj érzelmekről. Egyszerűen érezd jól magad vele, legyen több érintkezés és végén csók.
2021. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Már az első randin elénekelhetted volna neki ezt a 2 csodás dalt:


- 1.

[link]


- 2.

[link]


😁

2021. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd el neki, mert elijeszti.

Ilyen mély érzelmek általában később jönnek, és ha tényleg nem akarod elkapkodni ahogy írod, akkor ezt se kapkodd el.

2021. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd! Túl korai. Lehet, hogy ha később teszed meg, már o is érez valamit, és veled marad. Most meg elmenekül. Türelem
2021. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy, simán össze jöhetne csak idő kell és energia. Ja meg türelem. Te viszont azonnal akarod de ezzel csak elcseszel mindent.
2021. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Inkább elmondom és ha visszautasít legalább tudom hogy nem húzom feleslegesen az időmet."


De itt nem arról van szó, hogy ő ne tudna érezni többet irántad ha még 2-3 randit kibírtok.

2021. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor a csók az mehet? Dehát azzal is a vonzódásomat fejezem ki. Az nem ijeszti el?
2021. máj. 6. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!