Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beleszerettem egy lányba az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba az első randi után. Szerintetek az alábbi ötletem működhet?

Figyelt kérdés
Az első randin baromi jól éreztük magunkat. Megfogtam a kezét és sétáltunk a végén de nyilván nem akartam elkapkodni. Most azt érzem hogy szeretem. Tervezzük a második randit és ha az jól sikerül, szeretném elmondani neki hogy érzek valamit iránta. Mit gondoltok?

2021. máj. 6. 16:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondják a többiek, ne kezdj el "színt vallani" mert az nagyon cringe élmény lesz, mert egyszer találkoztál az illetővel nyilván nem ismered mélyen és hülyének fogsz kinézni ha úgy csinálsz mint aki ezzel nincs tisztában.

A csókot valószínű majd fogod érezni hogy mikor jöhet, ha működik a kémia, és ő is segíthet benne, mondjuk amikor már az arcodra ad puszit az azt jelenti, hogy 5 percen belül érdemes lépned.

2021. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

Ritka béna gyerek vagy ha így akarsz csajozni.

Mit akarsz a 2. randin még, csak beszélgess hülyéskedj és majd kiforogja magát.

2021. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért ne tehetné? Lehet a leányzó is így érez. Egy látásba bele lehet szeretni a másikba. Ha Ő ezt érzi nyugodtan mondja el, rosszabb mint magába tartani, főleg akkor hogyha a másik fél esetleg nem akar semmit, se most se a jövőben.
2021. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13 mert irreális. Ki fogja röhögni a lány, vagy lesajnálja. Még nem is ismerik egymást rendesen, csak a pasit fűti a vágy, hogy szexelhessen, és ezt keveri össze a szerelemmel.


Kérdező, nőként mondom, ha jót akarsz, messziről kerüld a témát még legalább néhány hétig. Majd utána látod, hogy alakulnak a dolgok.

2021. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már olyan, hogy valaki iránt már az első randi után erős érzéseim voltak, de ahogy előttem is írták, ilyen rövid idő alatt alig tudsz róla valamit. Mégis mibe szerettél volna bele? Abba a pár órás jó időtöltésbe max, de nem a lányba akit nem is ismersz még. Ne mondd el ezt neki, vagyis ne most mert baromi para amikor valaki a nyakadba zúdítja ezt úgy, hogy kvázi félidegenek vagytok egymásnak. És csak azt éred el, hogy minél gyorsabban menekülni akarjon egy olyan helyzet elől ahol egy kvázi idegen akarja magáhozláncolni.
2021. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Engem mondjuk nem ijesztene el, ha egy randi után ezt mondaná valaki, szimplán csak nem hinném el. Valószínűleg azt gondolnám, hogy vagy ilyen béna módszerrel akar minél hamarabb ágyba vinni, vagy valami nagyon nem stimmel nála. A vége így is az lenne, mintha elijesztene.
2021. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 exronin ***** válasza:
Mesélsz, hogy mi lett? Tényleg érdekel.
2021. máj. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!