Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha egy férfi még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy férfi még egy kapcsolat elején elmondja, hogy szeretné majd, ha lepisilném...? Többi lent.

Figyelt kérdés
... akkor az miért jó neki? És vajon azt is várta volna, hogy ő is lepisilhessen engem? Nem veséztük ki a dolgot, mert akkor én nagyon ledöbbentem, azóta meg már szakítottunk, pisi dologra meg nem került sor.

2021. máj. 16. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tőle kérdezted?
2021. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy évvel később jön elő ezekkel, akkor pedig az lenne a problémád, hogy miért nem az elején.
2021. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert neki ez a vágya, és ha az ember kapcsolatban van, akkor ki is szeretné élni ezeket.


Az ismerkedéskor még nem olyan jó dolog ezt kiteregetni a másiknak (mármint így bemutatkozásnál, de mindenképp érdemes tudni róla a másiknak, ha komolyodik a dolog.

2021. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem azzal van baj, hogy elmondta, hanem hát izé, nagyon nagyon távol áll ez a dolog (akármilyen irányba) tőlem. És persze itt már művelődtem, hogy milyen jó is tud ez lenni, meg minden, de engem is izgat, hogy miért jó?
2021. máj. 16. 15:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is jobb egy finom, meleg pisinél. 🤦‍♂️
2021. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3

Értem.

De mitől van ilyen vágy valakiben? Mert mondjuk a pisit a vese, a kakit a belek választják ki és hát hogy mondjam, nem a legtisztább dolgok. (Tudom, tudom, ha sokat iszol, a pisi szép tiszta.) De hát az nem lenne megdöbbentő, ha a menstruációs véremet szeretné, hogy ráfolyassam? Pedig az nem egy piszkos dolog. Vagy mondjuk az anyatejet? Az még ráadásul steril is. De egyszerűen ezek a váladékok nem arra vannak kitalálva, hogy fürödjünk bennük. Vagy van valakinek vmi magyarázata ezekre?

2021. máj. 16. 16:01
 7/13 A kérdező kommentje:
Vagy ez egy ilyen pszichológiai dolog, hogy ő egy ilyen extrém tiszta ember, mindig kezet most (de nem kényszerbeteg), minden este alapos zuhanyozás, szappan- és tusfürdőhegyek folynak (pisi helyett, hehe) mindenhol, mindent behabosít, leöblít, kimos, bemos, minden legyen higiénikus. Valahogy ezt ellensúlyozza kicsit a pisi dolog?
2021. máj. 16. 16:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem is a mostani pasim vett rá. Kölcsönösen szoktuk, én is idegenkedtem, de rájöttem hogy izgi
2021. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan hobbid (vagy csak egy kedvenc sorozatod, könyved) amiért oda vagy meg vissza, valaki más viszont dögunalmasnak tartja.


Vagy van olyan kajád, amivel mást a világból ki lehet kergetni.


Ugyanez van a fétisekkel is. Valakinél egyszerűen úgy alakult, hogy ez boldogsághormonokat és egyebeket szabadít fel, amitől boldog lesz.

2021. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Értem. Szóval nem kell kutatni az okát. Csak tök fura, hogy nekem miért nincs, másnak meg miért van.

Az evésnél maradva: a) enni mindenki eszik, nincs olyan, hogy valaki eszik, valaki meg nem b) lehet, hogy fura dolgot szeretek enni, de akkor legfeljebb más nem eszik belőle.

Na, nem akarom agyonmagyarázni.

2021. máj. 17. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!