Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha egy férfi még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy férfi még egy kapcsolat elején elmondja, hogy szeretné majd, ha lepisilném...? Többi lent.

Figyelt kérdés
... akkor az miért jó neki? És vajon azt is várta volna, hogy ő is lepisilhessen engem? Nem veséztük ki a dolgot, mert akkor én nagyon ledöbbentem, azóta meg már szakítottunk, pisi dologra meg nem került sor.

2021. máj. 16. 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 Úgy értem, hogy én például imádom a májat, az egyik barátnőm meg inkább kihagyná az étkezést, mint hogy azt kelljen ennie, mert utálja.

Nem az evést mondtam, hanem bizonyos ételeket. Az ízlésre céloztam.

2021. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon nem érted. :)

Azt próbáltam mondani, hogy fétis nélkül életben maradsz, enned viszont kell. És persze, persze, valaki utálja a májat, valaki meg imádja, és mivel jóléti társadalomban élünk, akkor az, aki utálja, legfeljebb nem eszi meg. De mondjuk egy madagaszkári böriben valószínűleg boldogan megenné egy-két nap után.

Tehát miért van, hogy vkinek van fétise, vkinek meg nincs? Mert erre a túlzott tisztálkodás vs. pisi-fétisre nem mondtatok semmit, tehát akkor lehet, hogy nincs összefüggés, hogy "én egy nagyon tiszta fiú vagyok, de vannak "piszkos" vágyaim, ezért jó lenne jól lepisilni vkit vagy jó lenne, ha vki jól lepisilne". (?)

2021. máj. 17. 11:22
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem életfeltétel, de attól még egy nagyon szükséges dolog. Ha nem elégülsz ki, egy idő után nagyon frusztrált leszel.
2021. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!