Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Melyik a fontosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik a fontosabb jellemző, amivel egy férfinak rendelkeznie kell?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 16:28
A kérdező szavazást indított:
Nagy pénisz
Jól tudjon nyalni
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát fogas kérdés.. mivel egyiket sem sorolnám a fontos jellemzők közé..
2021. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom,nem ezek a legfontosabbak amivel egy ferfinek rendelkezni kell.De ezek is számítanak.
2021. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezért adtam meg csak ezt a kettőt és nem írtam egyéb opciót. Tudom, hogy mindkettőnél van fontosabb, de ha csak ezt a kettőt nézzük, akkor melyiknek van nagyobb súlya.
2021. máj. 20. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit olyan hangulata van a kérdésnek, mint hogy "Nike vagy Adidas cipőt vinnél magaddal egy lakatlan szigetre?". Léteznek preferenciák, de egy bicksával sokkal többre megy az ember:D


De akkor már nyalás. A jó nyalás garantálja az élvezetet, mivel benne is van, hogy "Jó":D A nagy pénisz meg semmit nem garantál, sőt, gyakran fájdalmakat feltételez.

2021. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Nagy pénisz. Sokkal több a lehetőség benne, és semmihez se lehet hasonlítani, amikor érzem, hogy kitölt, szinte enyhén feszít, nagyon intenzív. Könnyen elmegyek ha jól nyalnak, de inkább azt engedném el. És ujjal is lehet csiklót izgatni akár.
2021. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

#5: értem.


Üdv. Dumbo

2021. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Az hogy normális, értelmes férfi legyen. Kb. mintha azt kérdeznéd, mi a fontosabb az autóban az ülésfűtés, vagy a hátsó hangszóró - miközben még kocsid sincs.
2021. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, csajok, hogy brillírozunk hasonlatokban xD
2021. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!