Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 25 év feletti szüzek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25 év feletti szüzek miért ilyen furák?

Figyelt kérdés

Viszonylag sok szűzzel beszélgettem már, hátha meg tudom őket győzni arról hogy ne féljenek.

De nem lehet.

Szentül meg vannak győződve arról hogy már bocsánat, de a kutyának nem kellenek, mégpedig ilyen hülye kifogásokra hivatkozva mint hogy:

-15cm az kicsi nőknek

-csak a magas, jóképű srácoknak adatik meg

-a lányok csak a pénzes pasikra hajtanak

És még sorolhatnám.


Volt aki csúnyának tartotta magát mert szemüveges volt és alig volt neki haja.Pedig nekem szimpatikus volt a srác, csak sajnos egy másik lány miatt bánkódott így felejtős volt a dolog kettőnk közt.


Egy másikkal szószerint összevesztem hogy 15cm alatti srácnak nincs esélye a lányoknál és hogy neki az a sorsa hogy szüzn haljon meg.


Tényleg, rengeteget tudnék írni!


Olyan is volt aki nekem nagyon szimpatikus volt, de ha a szexre terelődött a téma olyan komolytalan lett és mindenen csak nevetett, annyira hogy kiábrándító volt.



Más lány is találkozott már hasonló esetekkel mikor esélyt adott volna egy olyan srácnak akiről tudta hogy szűz, de ilyen kínos szituációk alakultak ki?



2021. máj. 20. 18:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

#10

Amiket felsoroltál,ahhoz nem kell mentálisan betegnek lenni.Akibe szorult némi jó érzés,azt szintén bántják a felsoroltak.Legyen az mentálisan egészséges,vagy problémákkal küzdő.

2021. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

És még annyit,az utolsó voltam...

Szóval hogy próbáld a jót is észrevenni a világba.Mert azért van az is bőven! Amiket felsoroltál témákat,azokban is vannak jó példák! Hogy az emberi faj nem teljesen romlott!

2021. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a tanácsot. Tudod én nem szoktam városokba menni főleg a fővárosba mert akkor csak az egyenlőtlenségeket látom míg falun nem. 9-10 éve nem tettem be ez miatt a lábamat ,de eljön az az idő mikor változtatni akarok. Mit csináljak szerinted,hogy ne ez járjon a fejemben? Mire gondoljak? Jó tanács? Eljön előbb utóbb az ideje .Kisebbségi komplexust is le kell küzdenem. Talán ha nyüzsgő helyre születek nem ez lenne.
2021. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
39%
Frusztráció ide vagy oda, egy valamit tudok leginkább javasolni. Ha eddig nem "mentett" meg senki, akkor ezután sem fog. Nincs potya, szánalomszex stb. A megoldás ott van az orrod előtt, viszont rajtad, egyedül rajtad múlik hogy kifogást, vagy megoldást keresel. Ha másoknak megy, akkor neked miért nem?
2021. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Amúgy igen. Mondták már,hogy ne csak a rosszat lássam meg a világban és az emberekben ,de az a baj,hogy előbb a rosszat veszi észre az ember utána a jót. Viszont én még most sem jöttem rá,hogy mi a jó az életben.
2021. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg a saját életedre koncentrálni,és ne globálisan gondolkodj.Ne azt nézd hogy az emberiség milyen...hanem próbáld meg jó dolgokkal körülvenni magad,amibe saját magad sem tudsz belekötni.Ilyen dolgokkal,és ilyen emberekkel,akikre esetleg felnézel,akiket tisztelsz,becsülsz.A rossz dolgokat pedig hagyd el,száműzd az életedből,a rossz embereket is. Nyilván nem minden élethelyzetben vagyunk hatással ezekre a dolgokra,van amikor el kell viselni a rossz dolgokat is.De törekedj arra hogy minél több jó és minél kevesebb rossz dolog,vagy ember vegyen körül.Alakítsd úgy az életed,ahogy neked jó,ahogy a szemedben nincs benne hiba.Gondolkodj el azon mire vágysz az életbe,mit szeretnél megvalósítani.És jelenleg miért nem mennek ezek a dolgok,és mit kell tenned ahhoz hogy elérd ezeket a célokat.Próbáld meg megközelíteni az egyes vágyaidat úgy,hogy te megtudd valósítani.Ne feltétlenül abba gondolkodj hogy az adott dolgot általában az emberek hogy szokták megvalósítani,hanem próbáld meg megtalálni a módját,hogy te hogy vagy képes elérni azt.

Sok mindenben nem lehetünk befolyással az életünkre,de azért vannak dolgok,amelyekben mi magunk is tehetünk azért hogy jobban érezzük magunkat,és élvezzük az életet.

2021. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%
A 25 feletti szüzek nem furák, hanem ők a normális emberek - kivéve ha már házasok. Ha nem házasok, akkor értékes emberek, mert a testüket megőrzik a házastársnak. Aki házasságon kívül eladja a szüzességét, az igénytelen dolgot művel és saját méltóságát semmibe veszi. Te, kérdező, milyen világban élsz? Emberek vagyunk és nem állatiasak, akiknek az a menő ha eladják magukat!!! Ízekre tépném azokat, akik ösztönzik a másik embert a szüzessége eladására.
2023. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

17es, én 2023-ban élek ahol szerintem igenis fontos hogy szex téren is passzoljak a párommal.

Nem gondolom hogy jó ötlet az ha házasság után derül ki hogy szexben nem is illünk össze.

Szóval én nem tartom helyesnek a sorrendek felcserélését.

Gondolj amit akarsz, de jobb előbb tudni a dolgokat, mint utána.

Nekem pl nem jönnek be az olyan pasik akik durvulnak szex közben, míg más nők ezt élvezik.

Szóval jobb előbb tudni hogy a pasi akivel össze akarok jönni, az ilyen-e.

De szerintem neked ezt felesleges mondani, úgysem érted. :/

2023. febr. 7. 12:47
 19/24 anonim ***** válasza:
71%

#17 - Fura ez az "emberek vagyunk, és nem állatiasak" egy olyan kontextusban, ami alapvetően azt propagálja, hogy a szex célja az utódnemzés.


A szex viszont nem csak az utódnemzésről szól, és szerencsére valóban emberek vagyunk (legalábbis szeretem ezt hinni), ezért a szexnek általában az emberi-érzelmi oldala szokott domináns lenni. A szex társas örömforrás, aminek változatos formái vannak, és akár sok ember is megélheti együtt. Intimitás és bizalomjáték. ézz körül BDSM csoportokban, a bizalom és az intimitás a legerősebb kulcsszavuk, minden más csak "technika". A jó szexben a felek figyelnek egymásra és a jelenben léteznek. Ez levezeti a feszültségeket csökkenti a stresszt, és még más egyebeket.


Nyilván a jó szexről beszélek, és a jó szex változatos dolog kezdve egy gyors, buli utáni egyéjszakás numerától egészen a szerelemben egyesülő párig. Tök mindegy, hogy ki, mit és hova tesz, a lényeg, hogy a felek kölcsönösen megkapják amit akarnak, és meg tudják adni, amit a másik kapni akar.


Persze a szex egyben magánügy, szóval alapjáraton senkinek sincs köze ahhoz, hogy ki hogyan, kivel, mikor, hányszor vagy hol szexel. Ahogy jól esik. Ha ez azt jelenti valakinek, hogy csak a házasság után, oké. Ha minden buli után, mindegy kivel, oké. Ha a párjával bárhol bárhogyan, oké. Minden oké, mindaddig amíg megvalósul a kölcsönösség, és egyik résztvevő sem sérül (jobban, mint ami jól esik neki - ne zárjuk ki az SM közösséget a jóból)

2023. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 NTBS ***** válasza:
Szerintem a sikertelenség érzése és a belső frusztráció miatt.
2023. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!