Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 év feletti szüzek, titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év feletti szüzek, titeket nem zavar az amikor tini párokat láttok?

Figyelt kérdés

Vagy amikor itt olvassátok, hogy mások tiniként szexelnek?


Engem nagyon zavar ez:( Rossz, hogy én nekem még huszon évesen sincs barátnőm, más meg már tizen évesen élvezi az életet...

Nagyon szomorú tudok lenni:(

Miért ilyen igazságtalan az élet?:/


2019. jan. 12. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

21 voltam amikor elveszítettem


kb 15 éves koromtól mindig lett volna kivel dugni, vagy így, vagy úgy

ha annyira csajt akarsz, akkor ne szerencsétlenkedve rinyálj, ne csodáld, hogy nem kellesz a csajoknak

az ágyban is csak sírnál, hogy "jajj nem tudom mit kell csinálni"?


25F

2019. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, zavar.

Persze a tini párok még buták ahhoz, hogy belegondoljanak, hogy ne az utcán mások előtt nyalják-falják egymást. Tőlük nem is lehet sokat várni. A szüleiktől pláne nem, hogy az illemre megtanítsák őket.

2019. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy zavarna? Akármikor elveszíthettem volna normális lányokkal szerelmesen. De megtartottam annak akitől ugyanezt fogom elvárni és megkapni. Mi ebben a para?
2019. jan. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, de nagyon irigy vagyok rájuk, mert nekem se jön össze semmi.


És ha nem nyalják-falják egymást, hanem csak simán kézenfogva sétálnak délután, akkor is tudom, hogy pár óra múlva ők lehet, hogy szexelni fognak, vagy legkésőbb a hétvégén.

2019. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!