Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szoljak a parom lanyana...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoljak a parom lanyanak hogy illene szorteleniteni valamennyire? 42f

Figyelt kérdés

Nudista csaladba kerultem bele, miutan megismertem a mostani paromat. Van egy 18 eves lanya es egy 21 eves fia.

A parom/nőm trimmeli a fanszorzetet es ez igy tokeletes nekem. Tudom, hogy nincs kozom ahhoz hogy a gyerekei hogyan hordjak lent a szorzetuket, viszont a lanyanak nagyon durvan szoros a nemi szerve (42 eves vagyok tehat van mihez viszonyitanom de ez eddig a legszorosebb amit lattam):D . A fia is csak ritkan roviditi de legalabb nem maszkal a lakasba meztelenul. A lanya az esti furdes utan mar rendszeresen meztelen mivel ugye sose csinaltak ebbol problemat. Nudista strandra is igy jartak regen. 1-2 eve nem voltak.

Hogyan szolhatnek finoman vagy engedjem el az egeszet es alkalmazkodjak teljesen? Mi a szokas ilyenkor egy nudista csaladnal?



2021. máj. 26. 14:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

10

Szerintem pont ezen van kiakadva a 8-as

Az egész kérdés úgy hangzik, a kérdező szeretne egy fiatal puncit látni, ha már nudista a család.

Ha leborotválná, talán még ki is verné rá..

2021. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%

Miért fontos neked az, hogy a mostoha lányod puncija szexi legyen? Meg akarod dugni, vagy mi?

Mert más okod nincsen rá, hogy szexibbé akard tenni a mostoha lányod punciját.

2021. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez neked semmi közöd, és elég furán veszi ki magát, hogy a mostohalányodat szeretné szexibbé tenni a saját ízlésed szerint, nem gondolod?
2021. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez most vagy kamukérdés, vagy nagyon beteg vagy. Leginkább mindkettő.


Semmi közöd egy másik felnőtt ember testápolásához!

2021. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért illene? Főleg nudista családban... Meg beteg is vagy, nagyon.
2021. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
89%
Kamu vagy!
2021. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
83%

Mi van? Zavar a szőr, így nem látod rendesen a nuniját?


Amúgy a szőrtelenítés a nem normális, nem pedig az ha valaki úgy hagyja. Vagy te a hajad s a szemöldököd is borotválod?

2021. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
46%

#5 Azért ha valaki meztelenül mászkál, akarva-akartlan is észreveszi az ember, hogy nagy a szőrzete. Lehet, hogy csak jót akar neki, nehogy problémája legyen másokkal a későbbiekben.

De ettől függetlenül semmi köze nincs hozzá, és bem szabad ilyet megemlíteni, ha a lány nem akarja.

Ezt a nudista család dolgot meg sose értettem.

2021. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

Van-e köze hozzá?


Már bocsánat. Ha valaki ülne a fotelében, és közben szőrös nemiszerveket tolnak bele a látóterébe, akkor nehogy már még ő kérjen bocsánatot!


Villamoson is ül az ember, azt tolják bele nyolc centire a képébe a szőrös combjukat, mert akkora luk van a gatyáján, hogy a feje is kiférne. Nem állok már messze tőle, hogy megmondjam valamelyik gyereknek: legalább szőrtelenítsél apukám, mert erre én nem vagyok kíváncsi.

2021. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Tudta, mi lesz, nudista családba lépett be.
2021. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!