Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hihetek neki, hogy nagyon jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek neki, hogy nagyon jó vagyok az ágyban? L

Figyelt kérdés

Egy szexpartneremmel nemrég befejeztem a dolgaim (külső okok miatt), aztán elmondta, hogy megérti, elfogadja, de kár, mert jófejnek tartott és bár nagyon sok nővel volt már, de velem brutál jó volt a szex, simán benne vagyok a top3-ban és nehéz lesz hasonlót találnia.

Így, hogy nem állt érdekében hazudni, szerintetek is komolyan gondolta?



2021. máj. 29. 22:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Majdnem 1 évet jártunk össze.
2021. máj. 29. 22:13
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
neki jó voltál
2021. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Na látod...akkor az ő szemében jó vagy!

Viszont nem vagyunk egyformák...mindenkinek mások az igényei.

Úgyhogy azért ne bízd el magad :)

Meg gondolom tapasztaltad már azt is,hogy minél többször vagy együtt valakivel,úgy válik egyre jobbá és jobbá a szex...mert megismered a vágyait,igényeit,magát az embert,esetleg megkedveled.Még ha csak szexről is van szó...kell idő míg összeszoknak a felek,és mellette teljesen eltudják engedni magukat,gátlások nélkül.

2021. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Az én személyes tapasztalatom a releváns ez ügyben. Akkor tudnám megmondani, miképpen baszik a tested. 33F
2021. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Mkdir ***** válasza:
78%

"miképpen baszik a tested."

Én komolyan sajnálom a nőket. Nem is hibáztatom őket, hogy ennyi semmitérő fasziból próbálják kivalogatni a legjobbat

2021. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
40%
Te faxkalap. Én ezt szójátéknak szántam.
2021. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20%

Gratulálok!

Te egy szxvirtuóz,egy női Casanovina vagy!

Szivesen!

2021. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, de én nagyon megsértődnék, ha azzal dicsérnének meg, hogy benne vagyok a top 3-ban. Ez pontosan azt jelenti, hogy két másik is jobb nálam.
2021. máj. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Csak vissza akart kapni, hogy továbbra is kihasználhasson.
2021. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!