Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyerekként vagy felnőttként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekként vagy felnőttként jobb a szex?

Figyelt kérdés
Akik ilyen 14-15 évesen vesztették el azok kalandban vagy kapcsolatban csinálták?
2021. jún. 3. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én sem tudtam kipróbálni még
2021. jún. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Felnőttként. 30-40 felett. Fiatalabban is jó volt, de ettől kezdve mondom, hogy élvezem. Csupa nagybetűvel.
2021. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Felnőttként. 🙂 F
2021. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekként jobban élveztem, mert akkor még nincs akkora elvárása a lányoknak. Huszonévesen már nehéz olyan szép lányt találni, aki nem tapasztaltabb nálam sokkal. Nekem nem sikerült ugyanolyan ütemben tapasztalnom, mint a velem egykorú lányoknak, mert én inkább a karrieremre koncentráltam a húszas éveim elején. Nekik addig volt 5+ kapcsolatuk. Persze, hogy nagyobbak az elvárásaik. 27 vagyok és legszívesebben 18 körüliekkel jönnék össze, mert párkapcsolati érettség szempontjából én azon a szinten tartok, csak hát ők nem feltétlenül vágynak 10 évvel idősebbre.
2021. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mind a kettőnek megvan a maga varázsa. Felnőttként sok sex után már rutinosabb a dolog, pontosan tudod mi mit fog kiváltani. Emiatt komoly csúcsokat lehet elérni.

Fiatalként viszont nagyon jó az újdonságokat megtapasztalni. Első orál, első behatolás, első anál akár. Másik ember testének a felfedezése. A saját testedet is jobban megismered. Először látni magát a behatolást, úgy hogy veled történik.

Szóval szerintem a legelsőtől a legutolsóig ez tud fantasztikus lenni.

2021. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Gyerekként" (16 évesen) jobb volt, mert újdonság volt, és vártam, hogy a kezdeti bénázás után olyan fantasztikus élmény lesz, amiről mindenki beszél. Hát, nem lett az. Így 10 évvel később meg is untam.
2021. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyjából az első két alkalom után nagyon megszerettem szexelni, egyik legjobb dolog az életben számomra. Szóval szerintem felnőttként és fiatalként is lehet ugyanolyan jó, a pár érettségétől függ. De statisztikailag fiatalon többen tapasztalnak rossz élményeket
2021. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A farkam meg nem vesztette a szűzesseget, a seggem már igen 15evesen.


18F

2021. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként jobb, sokkal több a tapasztalat. Az igazi nagy szeretkezésekhez fel kell nőni. F
2021. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!