Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarják a nők lebeszélni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a nők lebeszélni a férfiakat a prostikról?

Figyelt kérdés
Régen elmehettem volna prostihoz, de én hülye, nem mentem. Aztán egyszer csak impotens lettem és most már halhatok meg szűzen. Prostihoz még lehet menni, de minek, már csak kiröhögnének.

2021. jún. 3. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Te döntöttél ugy h nem mész.
2021. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

En nem akarom lebeszelni oket, sot!

Exem irt valamelyik nap, h kinezett egy csajt rosszlanyokrol. Mondtam neki, h tok jo, menjen csak es utana meselje el mi volt, mert kivancsi vagyok. Mult pentekre volt idopontja, aztan lemondta.... :(

2021. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Téged ki a fene akart erről lebeszélni, és miért hallgattál rá? Én felnőtt nő vagyok, engem senki nem tud lebeszélni valamiről, amit én is akarok, ahogyan rá sem tud beszélni semmire amit nem akarok. Te elfelejtettél felnőni?
2021. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha te szűz vagy, ki az isten beszélt le a prostizásról?
2021. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4: Itt nem rólam van szó. Bárki kerülhet az én helyzetembe.
2021. jún. 3. 19:47
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak az, akinek nincs önálló akarata, véleménye.
2021. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Tehát téged nem a nők beszéltek le a prostizásról, hanem te voltál a hülye, de a nőket szidod.


Vajon miért vagy szűz...

2021. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7: Mert impotens vagyok, azért.
2021. jún. 3. 19:53
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Előtte is az voltál
2021. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9: Nem, régen nagyon szép merevedéseim voltak, soha nem gondoltam volna, hogy ez fog történni.
2021. jún. 3. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!