Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan szituác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan szituáció nálatok, hogy pasitokkal valamin összevesztetek, mégis szexeltetek utána?

Figyelt kérdés
Valamin tehát összekaptatok, megsértődtetek, nem szóltatok egymáshoz, aztán kisvártatva mégis szexet kezdeményeztetek nála és összebújás lett a vitából?

2021. jún. 7. 13:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen elég sűrűn
2021. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de vita alatt/hevében is sokszor megesett már, hogy vad szenvedélyes szex lett belőle ill abba fordult àt.
2021. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
*a mostani párom viszont képtelen erre hogy ha ideges akkor szexeljünk, de a farka áll, de elutasít. Ezt mondjuk nem is értem a pasikban. Nem egy ilyennel szembesultem már hogy állo farokkal ugyan de épp tiszta ideg és balhézik.
2021. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

*es elutasit.


Olyan ellentmondásosak néha a pasik :D

2021. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
pinán békül az ember tartja a mondás :)
2021. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Ha haragszom valakire, a szex az utolsó, amire gondolni tudok. Ha pedig nincs bajom, nem balhézok feleslegesen.
2021. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Lazy Lover ***** válasza:
78%
volt persze kibékülős sex a neve :D
2021. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, egy vita lezárását követően nincs jobb mint egy kis békülős szex és utána összebújni :)
2021. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"a farka áll, de elutasít. Ezt mondjuk nem is értem a pasikban."


Engem időnként szokott lekenyerezni a feleségem azzal, hogy mikor a veszekedés már kicsit oldottabb levetkőzik félmeztelenre, vagy meztelenre egy széles mosollyal az arcán.


Egyrészt ilyenkor én is beindulok, de alapvetően én vitázni akartam, a fókuszom még a veszekedésen van. Másrészt meg nem akarok annyira "olcsó" lenni, hogy elém lógatnak egy puncit és máris el lehet téríteni a célról.

2021. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%

9-es ezen jót nevettem.


Elképzeltem a feleséged közben már mosolyog rajtad és leszarja amit mondasz. Már csak a sex jár a fejében. Utána te még végig mondod de már az utolsó szónál be is rakod neki ;)


Éljen a férfi büszkeség! De a végén még is a nő győzött.

2021. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!