Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan szituác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan szituáció nálatok, hogy pasitokkal valamin összevesztetek, mégis szexeltetek utána?

Figyelt kérdés
Valamin tehát összekaptatok, megsértődtetek, nem szóltatok egymáshoz, aztán kisvártatva mégis szexet kezdeményeztetek nála és összebújás lett a vitából?

2021. jún. 7. 13:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha van valami kisebb-nagyobb nézeteltérés, akkor azt egyből rendezzük, nincs olyan, hogy duzzogunk, és nem szólunk egymáshoz. A szex nem a békülés eszköze.
2021. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10# Egy jó békülős szexnél mindketten győznek ;)
2021. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sosem volt ilyen, nem is lesz.
2021. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy én is a békülős szexre gondoltam?


Ha már szóba hoztam, elmesélem én is: Egy alkalommal civakodtunk pasimmal, bedobta a durcát, tőlem elfordulva feküdt az ágyba, én meg elkezdtem őt cirógatni, puszilgatni, meg duruzsoltam neki, hogy másszon rám, szeressen stb... Meg is történt.

2021. jún. 7. 19:00
 15/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy volt

Verekedesig ment a vita mondtam neki reggel pakolok ossze aztan.. nem pakoltam😆 csak par nappal kesobb

2021. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyszer egy excsajom nagyon felidegesített, órákig puffogtam. Aztán másnap mondta, hogy ha legközelebb idióta lesz, dühöngés helyett inkább kérdezzem meg, hogy "Meg..sszalak, rib...?!" és csináljam meg csúnyán. Legközelebb meg is tettem. Úgy látszik, bejött neki a büntiszex 🙂.
2022. dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!