Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfi alazas. Hogy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfi alazas. Hogy?

Figyelt kérdés

A parom elmondta hogy ot nagyon felizgatja ha játszok egy dildoval a szeme láttára, közben pedig elmondom neki hogy csalódást okozott, es kicsi a penisze, hogy nem erzek semmit belole, tehat ha az amugy nagy peniszet degradalom, alazom. Ez neki nagyon tetszik, de nem tudom hogy csinaljam. Volt mar ezzel kapcsolatban tapasztalatotok?

Mit mondjak neki? Hogy csinaljam?

Meg egy dildoval sem játszottam soha, a szerepjatekot sem probaltam meg ki soha /az elozo barátaim eleg szuk latokoruek voltak/.

Ez a jatek engem is izgat amugy, mert egy ugy dolog.

De nem is tudtam hogy létezik ilyen. Szeretnek neki oromet okozni, es meglepni hogy nem vagyok egy jo kislany.

Hogy lehetne ezt megoldani?

Koszonom a valaszokat!

25/L 26/F


2021. jún. 9. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki erényövet és mondd azt hogy csak abban nézheti, na majd attól felizgul.
2021. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:
100%
Kötözd meg, ülj az arcára és közben elégítsd ki magad a dildóval.
2021. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kötözd ki egy székhez hogy lásson téged de még véletlen sem érhessen hozzád. Én kötnék egy rózsaszín szallagot a kis kukikájára *ilyen szavakat használj* hogy minél jobban degradáljam. A nyakörv tényleg jó ötlet. Aztán kifeküdnék egy kanapéra vagy így félig felülnék és egy nagy dildóval maszturbálnék láthatóan élvezve, hangosan. Miközben magadat kényezteted hangoztasd milyen kellemes érzés és sokkal jobb mint az ő apró darabja. Monnd neki, hogy a barátaid kérdezték milyen diétát folytat, hogy mitől lett neki ilyen kicsi. Hogy ha egy szúnyog megcsípné odalent attól is nagyobb lenne már mint most.

Legyél kreatív és élvezd

18L

2021. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Rúgd t*n, taposs a golyóira, közben szavakkal alázd a kukit, majd amikor már nem tud felállni (két lábra), ismertesd meg a dildóddal.
2021. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekel még írj és írok szívesen privátban ötleteket bőven
2022. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!