Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mukodhet ugy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mukodhet ugy egy parkapcsolat hosszu tavon, ha az egyik fel undorodik mindenfele szexualis dologtol, de a masik biztos, hogy igenyli a szexet? Vagy ez minden ferfit zavarna, ha a lany nem kivanja az ilyesmit? (L)

Figyelt kérdés

Egyebkent a lany meg szuz es sose volt parkapcsolata, de egyenesen undorodik mar attol is, ha hozza ernek...vagy ez megvaltozna, ha ossze jonne valakivel?


Szerintetek tudna ez mukodni? Egyebkent a lany 9 evvel fiatalabb a ferfianal, de meg vele is csak ismerkednek.



2021. jún. 18. 21:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mert léteznek aszexuális férfiak is.
2021. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Oh, ertem.
2021. jún. 19. 13:25
 13/22 anonim ***** válasza:
A mostani felállás viszont egyértelműen a létező legrosszabb változat mindkettőtöknek.
2021. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%

Én sem azt írtam, hogy minden férfinak testiség miatt kell elsősorban nő, hanem azt, hogy az egészséges férfiaknak.


Egészséges az, aki ép testben és lélekben (belső értékek összességben).


#6

2021. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Szoval az aszexualis ferfiak nem egezsegesek? Azt hittem ez normalis...egyebkent en nem vagyok aszex, csak vmi bajom van, vagy nem tudom...szerintetek az vagyok?
2021. jún. 19. 13:46
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy érintéstől is undorodsz, az mindenképpen ezt sejteti.
2021. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a szexualitástól való irtózást szexuális averziónak nevezik. Akár valamilyen trauma következménye is lehet, terápiával kezelhető. Szerintem a te esetedben erről van szó, keress fel egy pszichológust.
2021. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
71%
Ha kiderül, hogy aszex vagy, akkor se csüggedj. Csak idő kérdése, hogy találj valakit. Én is például bírom végtelenül szex nélkül. Nekem a szerelem, pontosabban érzelmek számítanak, azzal elégülök ki. A szex is nekem.a szellemi egyesülés kiterjesztése. Szóval ha nincs konrkét szex, szexualitás, de van érzelmeskedés, szerelmeskedés, akkor nem számítana.
2021. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18-as, a kérdező nem aszexuális, hanem undorodik a testiségtől. Nagy különbség.
2021. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Akkor mi vagyok, ha nem aszex? Azt hittem az vagyok.
2021. jún. 23. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!