Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mukodhet ugy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mukodhet ugy egy parkapcsolat hosszu tavon, ha az egyik fel undorodik mindenfele szexualis dologtol, de a masik biztos, hogy igenyli a szexet? Vagy ez minden ferfit zavarna, ha a lany nem kivanja az ilyesmit? (L)

Figyelt kérdés

Egyebkent a lany meg szuz es sose volt parkapcsolata, de egyenesen undorodik mar attol is, ha hozza ernek...vagy ez megvaltozna, ha ossze jonne valakivel?


Szerintetek tudna ez mukodni? Egyebkent a lany 9 evvel fiatalabb a ferfianal, de meg vele is csak ismerkednek.



2021. jún. 18. 21:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, az erős ellenérzéseid szerintem szexuális averzióra utalnak. (Igen, a 17-es választ is én írtam.) Az aszexuális emberek nem irtóznak a szexualitástól, hanem egyszerűen nem hozza lázba őket, nem kívánják. Nem élnek meg szexuális vonzalmat másik ember iránt.

A szexuális averzió egy probléma, ami valahogy kialakult, és kezelésre szorul, az aszexualitás ezzel szemben egy beállítódás, egy szexuális orientáció, ami nem jár negatív érzésekkel.

Ha mindazonáltal úgy gondolod, hogy aszexuális vagy, akkor olvass utána a dolognak és/vagy beszélj ilyen emberekkel. Létezik Magyar Aszexuális Közösség, facebook-on is jelen vannak: [link]

Ez pedig a weboldaluk: [link]

2021. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Koszonom, ezzel sokat segitettel utolso. Majd lehet megnezem ezt az oldalt, hatha tudnanak nekem segiteni.
2021. jún. 23. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!