Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek volt már hasonló? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már hasonló? Ez lejet baj a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Balatonon voltunk, 8. osztály után táborban. 15 éves voltam.

Mentünk visdza a táborba a strandról amikor az egyik tanárnő előttem hajolt le a cuccaiért, és kezdett el pakolni. Kb 40 éves, tesi tanárnő, Heni néni. Na a farkam egyből felállt. A nő feneke kb 0 centire volt álló szerszámomtól. Én csak néztem a rózsaszín fürdőbugyiját ami kicsit bevágott, a seggét. Már alig bírtam magammal, már legszívesebben benyomtam volna neki. De aztán csak úgy elélveztem ott a fürdőnadrágomba.


18 F



2021. jún. 24. 18:33
 1/8 A kérdező kommentje:
*10 centire
2021. jún. 24. 18:35
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem a kérdést.

Ha nem látta meg senki, semmi baj nincs belőle.

Egyébként ciki a foltos fürdőnadrág.

2021. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kérdés inkább az lenne, hogy ez azt jelenti hogy a szexet sem fogom bírni majd?😅 Ez az egész dolog ciki?
2021. jún. 24. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Igen elég gáz
2021. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát majd belejöhetsz, kezdők gyakran nem tudják kontrollálni magukat eléggé. Ez még mindig jobb, mintha impotens lennél.
2021. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek ha ott akkor téyeg beteszem neki 1 másodpercre akkor abból mi lett volna?
2021. jún. 24. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem akkor jól lerendezett volna téged valahol egy félreeső helyen.
2021. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Bocs, de te 3 éve azon pörögsz hogy bedurrantottál a nadrágba? Na és akkor mi van??? Álmodban biztos betetted volna neki, a valóságban meg olyat kever le hogy a fejed körbefordul a nyakadon.
2021. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!