Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem hogy a legjobb...

Úgy érzem hogy a legjobb barátnőm elnyom, a későbbiekben nem szeretném vele tartani a kapcsolatot, vkivel hasonló?

Figyelt kérdés

Általánosba járok, idén felvételizem.


A legjobb barátnőm tipikusan az osztály legszebb lánya(természetes szőke haj, rikító zöld szemek, vékony stb). Kicsit "Szépség és a Szörnyeteg" érzésem van amikor mellé állok. Azt érzem hogy elnyom, nemcsak amiatt hogy ő a szép hanem mert mindig olyan hangosan nevet hogy az egész iskola hallja, ha megszólalok amikor más is ott van a szavamba vág, meg sem tudok szólalni. De egyébként kedves velem, csak mintha megváltozna mikor más is ott van. Egyébként három napja beteg azt mondta csütörtökig nem jön. Ezalatt a 3 nap alatt nem éreztem így magam, fel sem tűnt hogy nincs ott.


Mint mondtam most van a pályaválasztás ugyanazokat a sulikat jelöljünk majd ugyanazokat a szakmákat, nem akarok vele egy osztályba járni szeretnék kibontakozni a leendő osztályomban. Olyan opció számomra nem létezik hogy emiatt most a szar sulikat jelöljem csak azért hogy más legyen és biztos ne kerüljek vele ugyanoda. Egyébként nem izgatják a jegyei(szerintem) 3-as tanuló. Én 4-5-ös tanuló vagyok.


Szerintetek van esély hogy egy suliba menjünk (mindketten csak szakközépsulikat jelölünk)?


2020. nov. 6. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokkal jobb tanuló vagy lehet több helyre felvesznek, és lesz lehetőséged másikat választani, de nem is biztos, hogy egy osztályba kerültök.
2020. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jobb tanuló vagy,akkor van rá esély, hogy téged felvesznek,őt meg nem.
2020. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!