Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Természetes szülés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes szülés után könnyebb az ökölszex?

Figyelt kérdés
Akik így szültek utána hogy álltak ehhez? Tudom, hogy van plasztika, de akik nem csináltatták meg, azoknál milyen hatással volt a szexuális életükre?

2021. jún. 25. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Igen, sőt! Azt ugye tudtad, hogy sok nő csak azért szül s vállal gyereket, hogy utána élvezze az öklözést?


Még a szülés kellős közepén is csak erre gondolnak egyesek!

2021. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Azt hogy kicsi a farkad nem azzal kell kompenzálni hogy könyékig benyomod...
2021. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
NEM. Egy hülye városi legenda hogy szülés után kitágulnak a nők, mert nem, nem tágulnak ki. A hüvely izomzata rendkívül rugalmas, ahogy letelik az eü. várakozási idő a "normál" alapállapotra húzódik vissza. Annyi változHAT hogy megtanulja még jobban elengedni magát amitől kicsit tágabb érzet lehet közben, de ez sem jelent automatikusan öklözést.
2021. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megfordítva a kérdést azok a lányok könnyebben szülnek akik kedvelik és gyakorolják az ökölszexet?
2021. jún. 25. 12:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A fordított kérdés biztosan nem igaz, mert a szülés során nem a hüvely tágulása az igazán fájdalmas, hanem a méhszájé. Tehát az a nehéz, és az fáj pokolian, amíg a baba a méhből kikerül, és bejut a hüvelybe. A hüvelyen keresztül kitolni az életbe, az már jóval egyszerűbb és jellemzően sokkal hamarabb is megvan.


Öklözésnél meg ugye a hüvelyt tágítod, nem a méhszájat.

2021. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

4

Már aki. Én kitágultam. De hogy ez ne hátrány legyen, hanem még csak nem is elégséges, hát ezen a fogom a fejem. Ez az öklözés. Fújj.

Mintha egy amúgy kis adottságú férfi farkából még egy kicsit lecsippentenénk. Jópofa is lenne.

2021. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
*ezen fogom
2021. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fantastikusz ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem szülés után kezdtük el az öklözést, de nem miatta.

Én azért szeretem az ököl feszítését a hüvelyemben, mert ugyanúgy feszített a baba feje ami egy orgazmus közeli eufórikus érzést hoz. Folyamatos csikló izgatással. A legtökéletesebb akkor lesz ha a megfelelő pillanatban a farkára cserélni az öklét és megkeféli az addigra brutál érzékeny puncimat.

2023. aug. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!