Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér, pocakos pasik bejönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér, pocakos pasik bejönnek a csajoknak?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert több túlsúlyos, nagyon kövér férfit is ismerek, akiknek fullosabbnál fullosabb barátnőjük van. Pedig elméletileg nekik kissebb a farkuk is a sok zsír miatt, meg merevedési gondjuk is van. Pl az egyiknek, amelyiknek a legszebb barátnője van, már az is komoly gondot okoz, ha fel kell lépcsőzni egy emeletet. 150 kg felett van bőven szerintem. Akkor hogy megy neki a szex? 25-35 éves korosztályról beszéleek most, nem az idősekről.

2021. jún. 25. 22:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Ezek szerint bejönnek.
2021. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
Van valami olyasmi a világon, amit női hipergámiának nevezünk!
2021. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

2es

Értem én. De volt egy túlsúlyos osztálytársam, aki nekem panaszkodott egyszer kétségbeesésében, hogy alig van merevedése a túlsúlya és a cukorbetegsége miatt, és hogy nagyon kicsi is neki, meg hogy sosem lesz így barátnője. Aztán most mégis neki van stabil párkapcsolata, gondolom van szex is akkor... Pedig azóta még bőven hízott, nem fogyott.

2021. jún. 25. 22:42
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Tutira tomboló hipergámia - esetleg valami eszmeralda-komplexus is lehet abban az esetben, ha a gyerek csóró.
2021. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ööö, mi is az a hipergámia, és az eszmeralda komplexus? :D Életemben nem hallottam erről
2021. jún. 25. 22:51
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Hibaigazító: Az Eszmeraldát nagy betűvel illik írni, mivel Viktor Hugo híres regényében így hívták a cigánylányt aki Quasimodoval kavart.

A kulcsszavak már adottak - GOOGLE meg a barátod! Rengeteg infót találsz a "hipergámia" jelentését illetően.

2021. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
42%

A facebookon tessék megnézni két fiatal roma ikerlány magamutogatását. Az egyik neve Godó Irén a másiké Godó Katalin. Katalinnak már meglesz az emanci-manci kategóriás doktorátusa is. Amit ez a két hölgy művel az a prostitúció egyik burkolt formája.


A szép nők nem feltétlenül hajtanak szexuális értelemben "jó" pasikra, mert suttyomban bármikor kiélhetik magukat, de a gazdag pasi elengedhetetlen ahhoz, hogy az életben ne kelljen gürcölniük.

2021. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Unknowngirl ***** válasza:
86%
Nekem a dagadt diszno nem jon be, de a pocakkal es lar kilo plusszal semmi bajom, sot... :)
2021. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Készült is ilyen mém,biztos láttad már.

Az egyik képen szuzukival feszít a dagadt fickó.A másik képen meg egy bazi nagy terepjáróval.Az egyik képhez az a szöveg társul hogy "kövér disznó". A másik képhez pedig hogy "cuki Maci" Ki lehet találni melyik képhez melyik felirat való :)

2021. jún. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem
2021. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!