Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér, pocakos pasik bejönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér, pocakos pasik bejönnek a csajoknak?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert több túlsúlyos, nagyon kövér férfit is ismerek, akiknek fullosabbnál fullosabb barátnőjük van. Pedig elméletileg nekik kissebb a farkuk is a sok zsír miatt, meg merevedési gondjuk is van. Pl az egyiknek, amelyiknek a legszebb barátnője van, már az is komoly gondot okoz, ha fel kell lépcsőzni egy emeletet. 150 kg felett van bőven szerintem. Akkor hogy megy neki a szex? 25-35 éves korosztályról beszéleek most, nem az idősekről.

2021. jún. 25. 22:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a dagi macis pasikat 😊 a nagy pocakot stb.Nálam ez egyfajta fétis. Pedig mindegyik párom átlagos ember volt , dolgozók vagy egyéni vállalkozó de nem milliárdosok.
2021. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

11es

Igen, ezt akartam írni, hogy ezek sem kőgazdag, nagyon befolyásos emberek, akiket én ismerek. Úgy látszik, sok csaj tényleg erre bukik.

2021. jún. 26. 17:43
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

A hipergám nők többsége eléggé gyakorlatias ahhoz, hogy ne "kőgazdag" pasit akasszon magának, hisz azt megtartani ugyanolyan fájdalmas lehet mint hasznos munkából megélni. Bőven elég az, hogy 100%-ban uralja a pasit aki fenntartja a lakást, kocsit és befizeti az évi két nyaralást. A férfi viszi a felelősség 90%-át az anyagiak kérdésében.

Mindemellett a nő egy laza semmirekellő irodai állásban elvan, ahonnan nem hordja haza gondokat és fenn tudja tartani a szociális szféráját. Ha beüt a krach - az egyszerű munkás vagy kisvállalkozó iránt érzett "holtomiglan-holtodiglan" szerelem hirtelen elmúlik.

2021. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Oké, és akkor mi a helyzet a szexel? Vagy mégsem olyan nagy baj, ha nem tökéletes minden?
2021. jún. 26. 18:11
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

A dagadt pasik többségének teljesen rendben van az erekciója meg a libidója, ezért éppúgy kívánja a szexet mint az átlagos testalkatúak. Kivétel lehet, ha valaki cukorbeteg vagy valami hasonló. A nő orális szexel is kényeztetheti magát- így nincs rajta a faszija súlyos teste és vizuálisan sem zavarja a fantáziálás közepette.


A hipergám nő nem a szexuális vonzerő, hanem az anyagi biztonság alapján választ pasit. A szex nem téma - mivel az bárhol öt perc alatt ingyen beszerezhető egy átlagos nő esetében, és így még nagyság-rendel felfokozottabb is a romantikus élmény. Ezért imádnak utazni és nyaralni is, hisz így még a pasi mellett is kényelmesebben lerendezhető a "pásztoróra".

2021. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
24%
Nem, határozottan nem. Normál, izmos - de nem mindenfélével felfújt, hanem edzéstől - testalkat, vagy semmi.
2021. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%

Sokaknak igen. Mert biztonságot és érettséget sugall.

Persze nem csak ez számít. Azért nem árt ha valamennyire jóképű és van némi izomzat is. Ezen kívül a stílus és a személyiség sem elvetendő.

Egy szottyadt nyámnyila csávó valószínűleg azoknak s nőknek is kevésbé kell akik amúgy csípik a pocakot vagy a macis alkatot.

2021. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
66%
16-os vagyok, megkérdezhetem miért lettem leszavazva mikor csak leírtam a saját véleményemet? :)
2021. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
40%
Azért kedves "16-os", mert ez a "gyakorikerdesek.hu", ahova sok barom jár kiélni magát. Hivatalosan jutalom jár az olyan kérdésekért is, melyek teljesen idióták és szánalmasak. A fórumetikát itt magasról leszarja a sok éretlen tahó. (Tőlem kaptad az első zöld 70%-ot - pedig csúnya dagadt vagyok.)
2021. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
23%
Hibajavítás: "zöld 75%-ot"
2021. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!