Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen negativ kulso jegy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen negativ kulso jegy ennyire eroteljesen befolyasolja a lanyok hozzaallasat?

Figyelt kérdés
az esetek donto tobbsegeben eleg konnyen megtalalom a nokkel a kozos hangot. Nem vagyok egy csajozogep, de ugy gondolom eleg gyakran van kolcsonos vibralas a levegoben, viszont amikor az ágyig eljutunk ott gyakorlatilag kivetel nelkul huvos tekintet fogad, es az erdeklodes az aktus utan, ha nem is mindig de szinte majdnem, teljesen elmulik irantam. Vekony a peniszem, ezzel tenyleg ennyire lehetetlenseg szexualisan azt nyujtani a lanyoknak amit szeretnenek?

2021. jún. 28. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem vastag a farkam (3,5cm), de eddig sosem volt rá panasz. Használni tudni kell és akkor a lányokat nem fogja érdekelni a méreted.
2021. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Hát a vastag rosszabb!
2021. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhetető. Egy vékony nem fog úgy kitölteni, nekem nem lenne elég. Sokkal többet számít a vastagság, mint a hossz, persze az se mindegy.
2021. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ezt érzem, hogy legfőképp csak kalimpálok, nincs stabil útvonala a farkamnak. szomorú
2021. jún. 28. 11:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen vastag a cerkád?
2021. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
14 centiméter a kerülete, gyakorlatilag végig, egyenletes a keresztmetszet a hossz függvényében
2021. jún. 28. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jól számolok, akk 4,4cm a vastagság. Ennek bőven elégnek kéne lennie. Az enyém kicsit vékonyabb, de eddig sosem volt semmilyen panasz rá. Sok lánnyal feküdtem már le, de sosem éreztem azt, hogy "kalimpálnék" bennük.
2021. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos nem a vastagságával van a gond
2021. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Ne a farkadra támaszkodjál, hanem az erogén zónák ismeretére és helyes használatára.
2021. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!