Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok is szánalommal néztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok is szánalommal néztek egy 25 éves sikertelen férfiara akinek sose volt nője és szexuális frusztrációja, kicsit pocakos én önbizalom hiánya van és de egy kigyúrt alfahim simán befenyítené. Mit gondoltok egy ilyen férfiről?

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 21:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Egy kicsit az.Lehet változtatni kellene a hozzáálláson,legyen több önbizalmad.
2021. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
Szemüveges és kicsit pocakos is vagyok, meg nem is tartom magam annyira jóképűnek, viszont van önbizalmam, dumám nagy farkam és jó vagyok az ágyban, ezért nekem két nőm is van, ezért nem jut neked. 😊😉
2021. jún. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyenekről semmit a leírás alapján, de ha a frusztrációját haragként zúdítja másra azt nem csípem semmilyen emberben.
2021. jún. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

Jaj, hozzád már volt "szerencsém" itt... -_-

Te vagy az, aki a sikertelenségéért minden segítő szándék és jótanács ellenére még mindig a világot és a létező összes többi embert hibáztatja.


Értelmesen írni nem nagyon tudsz, hisztériázni viszont annál inkább!


Neked nem érdemes megpróbálni segíteni.

2021. jún. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
azt h mindent elarul, h a tagek kozt a "lany", "no" es tovabbi fantaziadus szinonimakent a "lyuk" szerepel xdd
2021. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Figyelj oda az étkezésedre, tornázz, és ezzel elkezdhetsz szépen lassan átalakulni. Jobban fogod magad érezni a bőrödben.
2021. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%
A csajok nem tudják hogy voltál e már nővel ,ez nagyban növeli az esélyeket,ha az alfahimeket akarod lemásolni,az internetet javasolnám.De inkább lőj be magadnak egy testképet,hogy akarsz kinézni,ez a legtöbb nőnek a szálkás testalkat, és minimum 85 kg sok sikert
2021. szept. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!