Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Megviselne titeket, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Megviselne titeket, ha elhagyna a szexpartneretek? Vagy ilyen esetben mire gondolhatok?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,akivel már régebb óta ismerjük egymást. Aztán szinglik lettünk és úgy sikerült, hogy lefeküdtünk egymással. Akkor azt mondta, legyünk kapcsolatban, mert nem akarja, hogy úgy érezzem hogy kihasználtam. Erre azt válaszoltam, hogy én arra nem állok készen, de attól még összejárhatunk. Onnantól kezdve annyira nem volt túl kedves, de mindig keresett, legfőképpen hajnalban bulik után írt, hogy menjek el hozzá... :)

Végülis elmentem, mert igényeltem a testi kontaktot.

Voltak olyan szituációk, amikor homlokom puszilt, vagy betakargatott, ami egy átlagos kapcsolatban szokott lenni.

Igazából sosem bókolt, vagy ilyesmi de amikor elmondtam neki, hogy én ezt szeretném befejezni, mert találtam komolyabbat a reakciója nagyon meglepett.

Azt írta, hogy hiányzom neki és hogy legyünk inkább mi kapcsolatban, meg hogy nagyon kíván...

A kapcsolatom alatt még 2-3szor újrabepróbálkozott, hogy találkozzam vele mert nincs normális lány körülötte...végülis visszautasítottam. Azóta sincs senkije.

Szerintetek szerelmes volt belém vagy csak rossz volt az egójának, hogy leléptem?


24/N



2021. júl. 9. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Valszeg belédzúgott. Ha nem tudja kezelni ezt a szitut (meg az elutasítást), le kell építeni.
2021. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Szeritnem csak hiányzik neki a szex. Volt egy partnere aki bármikor elérhető volt, de nem kellett érte semmit sem tennie. Most meg mint egy gyerek akinek elvették a játékát. F/35
2021. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedvelt kezdettől fogva, veled akart lenni, visszautasítottad, de azért néha lefeküdtél vele, aztán fájt neki, hogy már ennyit sem kap belőled. Én is éltem át ilyet, mindkét oldalon, úgyis hogy en nem akartam többet, úgyis, hogy a fiú
2021. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es. Ez pár éve történt.Előttem mindig volt valakije, most meg állítólag nincs senkije. Eddig ő dobta a lányokat, én arra gondoltam, hogy nem-e ez esett neki inkább rosszabbul? Hogy hamarabb léptem le mint ő?
2021. júl. 9. 13:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ebben a helyzet, hogy ha valakivel jó és tudja, hogy én kapcsolatban is benne lennék aztán közli, hogy vége, mert talált mást komolyabbra az szarul esne, bár én nem kuncsorognék utána, keresnék én is jobb lehetőséget
2021. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Aonime ***** válasza:
38%
Itt aki szerelmes bele az te vagy inkább, regényeket írsz róla a neten meg rá gondolsz
2021. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen... Az volt az érdekes, hogy félévvel utána, hogy kiléptem ebből a kapcsolatból, rám írt, hogy adjam vissza a pólóját, találkozzunk, mert nálam maradt. :)

Egyébként nem szűkölködik pénzben, hogy ennyire kelljen neki az a póló félévvel később.

2021. júl. 9. 13:44
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes belé, kedveltem de kicsit tartok tőle, nem akartam a lelkébe gázolni.
2021. júl. 9. 13:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy szexpartnerhez simán lehet sokkal erősebben kötődni, mint egy autóhoz vagy kutyához. Valamennyire egészen biztosan szeretett, fáj neki az elvesztésed. De azért túlzás ezt szerelemnek mondani.
2021. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Es megtartottad azt a polot? Ha igen, miert?
2021. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!