Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Megviselne titeket, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Megviselne titeket, ha elhagyna a szexpartneretek? Vagy ilyen esetben mire gondolhatok?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,akivel már régebb óta ismerjük egymást. Aztán szinglik lettünk és úgy sikerült, hogy lefeküdtünk egymással. Akkor azt mondta, legyünk kapcsolatban, mert nem akarja, hogy úgy érezzem hogy kihasználtam. Erre azt válaszoltam, hogy én arra nem állok készen, de attól még összejárhatunk. Onnantól kezdve annyira nem volt túl kedves, de mindig keresett, legfőképpen hajnalban bulik után írt, hogy menjek el hozzá... :)

Végülis elmentem, mert igényeltem a testi kontaktot.

Voltak olyan szituációk, amikor homlokom puszilt, vagy betakargatott, ami egy átlagos kapcsolatban szokott lenni.

Igazából sosem bókolt, vagy ilyesmi de amikor elmondtam neki, hogy én ezt szeretném befejezni, mert találtam komolyabbat a reakciója nagyon meglepett.

Azt írta, hogy hiányzom neki és hogy legyünk inkább mi kapcsolatban, meg hogy nagyon kíván...

A kapcsolatom alatt még 2-3szor újrabepróbálkozott, hogy találkozzam vele mert nincs normális lány körülötte...végülis visszautasítottam. Azóta sincs senkije.

Szerintetek szerelmes volt belém vagy csak rossz volt az egójának, hogy leléptem?


24/N



2021. júl. 9. 13:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kidobtam emlekeim szerint.
2021. júl. 9. 15:30
 12/12 anonim ***** válasza:

Megviselte. Miután elmondtam neki, hogy ennyi volt mert lett kapcsolatom akkor a korábbi nagy haversághoz képest elkezdett bunkózni.

Úgyse fog összejönni, biztos szakítani fogunk de akkor ő már nem lesz itt nekem, biztos csak a pénze miatt vagyok vele...


Mondjuk én is hülye voltam, hogy nem vettem észre hogy akkor már rég máshogy nézett rám.

2021. júl. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!