Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek szól a kérdés: ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek szól a kérdés: ha alkalmi szexbe mentek bele valakivel, ott ugyanúgy megkapjátok a tiszteletet, szeretgetést, intimitást, odafigyelést, kielégítést, kielégülést, kielégülésig kényeztetést, mint (jó esetben) egy szeretetkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azokhoz a nőktől kérdezem ezt ilyen részletesen, akiknek, mint a nők többségének, átlagosan reagál a teste az ingerlésre, vagyis a ki-be húzogatástól nem lesz orgazmusa. Más, több ingerlés kell. Aki szerint szánalmas vagyok ezzel a kérdéssel, igen, vállalom, a férfi verzióját is én írtam ki nemrég.

2021. júl. 10. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem alkalmizok, mert nincs meg sok alapvető dolog ami nélkül nincs jó szex. Összeszokottság, bizalom, őszinteség. Kémia, vonzalom még lehet, de az édeskevés. A minőség fontosabb, mint a mennyiség.

Épp elég filléres kis ...va van, válogasson belőlük. :D

2021. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Persze, ugyanúgy. De nyilván rhhez normális partnert is kell választani
2021. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, #2-től kérdezem, hogy tudsz ilyen sikeresen választani? Mennyi beszélgetés előzi ezt meg, konkrét kérdések is, vagy csak jó az emberismereted? Extra népszerű vagy és így van miből, kiből válogatni? A kérdéseim komolyak, a magam számára keresem a válaszokat, én mit nem csináltam jól, számomra életszerűtlen, amit te leírsz, örülök, hogy neked működött.
2021. júl. 10. 21:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Fuh hát ezek szerint jó emberismerő vagyok:D figyelj szerintem viszonylag hamar kiderül, hpgy ki milyen típus. Már ha személyesen ismerkedsz (net az más tészta). Személyes találkozó alkalmával is látod, ha a férfi tisztelettudó, udvarias. Ez alapvetően a viselkedésből, gesztusokból kiderül pl tisztában van az etikett szabályaival, kinyitja neked az autó ajtaját, kihúzza a széket az étteremben, ő fizeti az italt az este, rendelésnél nem a 'lesz egy...' kifejezéssel kéri ki az italt, nem használ trágár, illetlen kifejezéseket, figyelem hogy beszél másokról pl k.rva, b..uzi, feka stb. Az öltözködés is elárul egyet s mást a személyiségről na meg az igényességről. Beszélgetés közben nem csak magáról beszél, hanem rólad is kérdez érdemben és figyel is a válaszaidra, esetleg utóbb idézi is amit korábban mondtál neki, emlékszik apróbb részletekre is. Én általában felhozom a szexet is mint témát egy idő után, rákérdezek mikor volt utoljára partnere, esetleg hogy mit keres egy nőben (nagyon sokat elárul az ezekre adott válasz). Mivel nekem nem átlagos az ízlésem szexben, ezért szeretem kipuhatolni, hogy a másik mennyire lenne vevő az én vágyaimra, megvan-e benne az, ami nekem kell. Ha egy férfi mindezekben amiket leírtam jól teljesít, akkor nagy eséllyel az ágyban sem lesz önző, figyelmetlen stb

Nem tudom jobban leírni, igazából erre rá kell érezni. Na meg mindenkinek más típus jön be, mások az elvárásaink, szóval ki kell tapasztalni mit keresel és azt hogyan találod meg;)

24N

2021. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Mik azok a vágyaid amik nem átlagosak?
2021. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5: a kérdés szempontjából ez nem releváns, szóval nem is tértem ki rá
2021. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs meg az amit felsoroltál (odafigyelés, tisztelet) akkor abból nem lesz sem alkalmi, sem semmilyen szex. Sosem teljes annyira érzelmileg egy alkalmi, vagy "kötetlen laza" mint egy szerelem, de ez olyan mint betérni egy gyorsétterembe vs. 5 fogásos menüsor egy top gasztro étteremben.
2021. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem megyek bele alkalmi szexbe. Nekem olyan az egész, hogy egy patront belém űrít, elélvez, és kész. Nyilván nőként nehezebben megyek el, és kell egy bizalom, hogy szexeljek. Nincs belőle elég "hasznom" hogy megérje, csak engem használnak. Kapcsolatban viszont teljes mértékben ki vagyok elégítve.
2021. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyszer lett volna csak csokig jutottunk, olyan kiabrandito dolog sose volt, semmi vonzalom, csak smar, nem is fekudtem le.vele. ugy hogy kesobb sok szexkapcsolatom volt ami iszonyat jo volt N
2021. júl. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Alkalmiban, nekem csak sex kell. A tisztelet,szeretgetés,stb. Az már több mint amit alkalmiban akarok.
2021. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!