Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon ha más lenne a közösülés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ha más lenne a közösülés,akkor az ember ugyanúgy hozzá tudna fűzni ekkora körítést?

Figyelt kérdés

Elég kesze kusza ez így...de úgy értem hogy van egy ismert formája az utód nemzésnek,közösülésnek,szeretkezésnek,d.gásnak,b.szásnak...mindegy hogy nevezzük.Na meg mondjuk az előjátéknak.Ha mondjuk úgy lettünk volna "kitalálva" hogy ez az egész teljesen másképp működjön 2 ember közt.Az ember akkor is ekkora szerepet tulajdonítana neki? Hozzáfűzne vágyakat,fétiseket,próbálná formálni,alakítani,tökéletesíteni a saját igényére,izgalmára?

És akkor is ennyire központi ,meghatározó téma lenne az életben?

Vagy csak úgy viszonyulna hozzá,mint egy munkavégzéshez,egy étkezéshez?

És ha elrugaszkodsz a valóságtól,akkor a lehető legjobban van kitalálva a szex? Hogy így párosodik az ember? Vagy esetleg lehetne ezt a jelenlegi formát fokozni,ami még ennél is jobb lenne? :)

Ki milyen alternatívára gondolna?

Azon szakadtam mikor a Pusztító című filmben mondja Stallonének Sandra Bullock hogy szexeljenek,Stallone elkezd vetkőzni,a nő meg elkezdi kötögetni a drótokat :D És barbárnak nevezi hogy egymáshoz érjenek :D

De amúgy pl. egy ilyen szerintem jobbá tehetné a szexet.Hogy megmarad a testiség,és mellette kapcsolódsz a másik elméjéhez :)



2021. júl. 10. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Kicsit zavaros az egész, de szerintem nem látod ezt jól. Mármint azt írod, hogy: ha nem így lettünk volna kitaláva.. nem tulajdonítanánk neki ekkora szerepet. Dehát pont hogy úgy lettünk kitaláva, hogy nem tulajdonítottunk ennek nagy szerepet régen. Nem volt ennyire sokszínű a szexualitás és főleg nem volt soha ennyire fontos, mint ma. Gondolj bele régen mély kereszténység volt, válás se volt, a szex hagyományosan utódnemzésre van, persze élvezetes, ezért csinálták az emberek, de teljesen más volt régen a szokás, mint ma. Pont hogy mi formáltuk ilyenné, a változó igények és kíváncsiság, hogy fokozatosan bomlottak le a társadalmi kötöttségek, a rosszallás stb. Régen még tilos volt melegnek lenni, meg is ölték az ilyen embereket. Ehhez képest ma teljesen elfogadjuk őket, normálisnak tekintjük (normál esetben). Soha nem viszonyultunk hozzá úgy, mint a munkavégzéshez, bár kétségtelen, hogy régen a nőket nagyon elhanyagolták és kvázi házastársi kötelesség volt a szex, nem volt valami élvezetes sokszor. Az étkezés meg megint egy más tészta, hiszem ahhoz is pozitív érzések kapcsolódnak, boldogság stb, tehát az sem egy semleges vagy muszáj dolog, mert hatalmas élvezeti értéke van annak is.

Fuh amúgy nagyon hosszú és bonyolult téma ez, nincs is energiám itt ezt jobban kifejteni, de szerintem nem jól közelíted meg a dolgot

N

2021. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is ekkora feneket kerítene neki az ember mert a hormonok gondoskodnának arról hogy kívánjuk és élvezzük a dolgot. Ha nem így lenne kihalnánk.

Amit én el tudok képzelni (de még jó pár évre vagyunk tőle) az a Westworld és a Mátrix keveréke. Egy nagy, a valóságtól alig megkülönböztethető virtuális világ amelyben minden érzék érintett lenne és amely a mai internethez hasonlóan épülne fel (csak weboldalak helyett szimulált klubok, mediterrán nyaralók, mindenféle helyszínek és korszakok stb. lennének, intelligens botok lennének a virtuális felszolgálók, szexmunkások stb.). Maga a "böngésző" lehetne mondjuk egy virtuális lift ahol a liftgombokat nyomkodva lehetne megadni milyen "weboldalra" akarsz kerülni.

Na szóval egy ilyen VR-világban el tudnék képzelni virtuális kuplerájokat (és még RENGETEG mást is ami nem szexuális természetű) és mivel nem történne valódi biológiai értelemben vett aktus (viszont a kuncsaft pont annak az élményét élné meg) így nem kellene betegségektől, terhességtől stb. tartani.

Ha pedig gyereket akarsz a való világban akkor in vitro.


"pl. egy ilyen szerintem jobbá tehetné a szexet.Hogy megmarad a testiség,és mellette kapcsolódsz a másik elméjéhez :)"

Várjuk meg mi sül ki a Neuralink-ből. Simán elképzelhető hogy két agy ezzel ráhangolódhasson egymásra (ha gondolatot nem is lehet olvasni de egymás agyi hormonjait, érzéseit lehetne továbbítani a másiknak - képzeld el hogy éppen orálozol neki és attól te is elmész vele együtt :) )

2021. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
MINDEN ivarosan szaporodó élőlény ekkora "feneket" kerít neki, ez a létének a fő célja, motivációja. Amelyik ivarosan szaporodó élőlény nem így van genetikailag "megszerkesztve" az simán kipusztul, mert nem tesz meg mindent a génkészlete továbbadására, a másik (női) oldalról meg a legjobb gének "begyűjtésére".
2021. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!