Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi miatt gáz, ha prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt gáz, ha prostihoz megy egy pasi?

Figyelt kérdés
Lányok válasza érdekelne, ti hogy viszonyultok egy olyan pasihoz aki volt már prostival?
2021. aug. 3. 08:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Sokan úgy gondolják, hogy a prostitúció egy ember megvásárlása, tárgyiasítása. Az ilyen szexet lealacsonyítónak és üresnek tekintik, mondván, hogy a férfi számára a prostituált szinte csak egy (vagy több) meleg testnyílást jelent, a szexuális eszközként használt prostituált pedig sem vágyat, sem örömet nem érez az aktus során. Nincs valódi intimitás, csak mechanikus "reszelés".
2021. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Utolsó ez lehet így van, de egy átlag egyéjszakás kaland is ugyanez
2021. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem, mivel az egyéjszakás kalandban nincs üzleti jelleg, van viszont kölcsönös vonzalom.
2021. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nézik le mert azt hiszik hogy máshogy nem kaptál volna nőt. De ez általában nem igaz, ahogy az 5ös is szépen megfogalmazta, ez egy tiszta üzlet, mindenki tudja mire megy ki és mindenki nyer vele. Nekem az a tapasztalatom hogy a legtöbb csaj komoly párkapcsolatot keres, viszont ezért hajlandó akart az első randin is ágyba bújni, esetleg bevállal olyat is amit amúgy nem élvez (pl anál) és bízik benne hogy megfogja a pasit aztán boldogan élnek.

Az a gond hogy értelmes ember ezt rögtön felismeri, és nem akarja át verni. Esetleg megmondom neki hogy bocs de én csak egyszer akarlak megdugni, de hát olyankor már én sajnálom a csajt és ráadásul úgyis tudom hogy csak rámondja hogy oké én is. A valóságban bízik benne hogy több lesz belőle.

2021. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
...és ha mély érzelmek nincsenek is, van hódítás, kacérkodás, csábítás. Persze, többnyire nem romantikus szeretkezés a vége, de a kölcsönösség miatt mégis sokkal több, mint a kurvázás.
2021. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15 ilyen már nem igazán létezik manapság, érdekek vannak, és elvárások.


Napokig játssza az ember az álompasit egy TALÁN dugásért? naneee..

2021. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 a 13. és a 15. válasz összetartozik, az utóbbi is arról szól, hogy az egyéjszakás kapcsolat nem egyenértékű a kurvázással.
2021. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!