Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan találtok szexpartnert/k...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találtok szexpartnert/kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mi erre a taktika?

2021. aug. 3. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nincs taktikám. Bár nő vagyok, könnyen megy.

Szemezés. Beszélgetés. Aztán minden jön magától.

A szexpartner kereső oldalak számomra személytelenek

2021. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És aki élőbe nem annyira nyílt az hogyan tudna jobban megnyílni? Nem bírnám benyögni senkinek se hogy akkor megyünk szexelni?
2021. aug. 3. 22:46
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha nő vagy, szétteszed a lábad, és hopp, valaki ott lesz közte. Ha férfi vagy, akkor kicsit komplikáltabb.
2021. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen az a második probléma hogy férfi vagyok

18eves

2021. aug. 3. 22:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő vagy egyszerű, ha pasi nagyon toppon kell hogy legyél , különben felejtsd el!
2021. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha valakihez odamész és benyögöd, hogy megyünk-e szexelni, jó eséllyel marha nagy fülest kapsz

Tudni kell beszélgetni, majd szépen terelni a témát…

2021. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
neten beszélgetek
2021. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 Azt régóta tudjuk hogy nektek sokkal könnyebben megy :D


#2 Ha élőben nem tudod lekommunikálni hogy mit is szeretnél akkor esélytelen, nincs olyan nő aki egy online beszélgetés után felmenne bárkihez szexelni (najó, a prostik).

Alap dolgoknál kell kezdeni:

Jó frizura, jó illat, ápolt arc és fogak, tiszta ruházat (cipő!!!) aztán irány egy szórakozóhely. Az sokat tud segíteni ha nem vagy takony részeg, 1-1 ital belefér hogy ellazulj, aztán szépen kultúráltan le lehet szólítgatni a lányokat, beszélgetést kezdeményezni, érdeklődni felőle hogy mik a céljai az este és ha úgy látod hogy nyitott feléd akkor finoman virágnyelven elhívhatod magadhoz. Ha jól éreztétek magatokat akkor lehet folytatni.

Amúgy egy hosszabb távú kizárólag szexkapcsolat leginkább régi barátok, kollegák között jön létre akik sok időt töltenek együtt csak épp "nincs senki kéznél"

2021. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Netes partnerkeresők, bulik, munkahely...sok helyen lehet keresgélni. Bár tisztában vagyok vele, hogy nőként nekem könnyebb dolgom van ezen a téren. 22N
2021. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen ha őszinték vagyunk a nőknek igazából keresni se kell, mert jön elég felkérés
2021. aug. 4. 01:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!