Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt tervezem, hogy miközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt tervezem, hogy miközben alszik a barátnőm megdugom! Este alvás közben sikosítóval bekenem a nunikáját, és benyomom neki a hímvesszőm. Lehet ebből bajom? 🧔🏻

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 05:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
23%
Nőként kérdezem, hogy ezen miért kell kiakadni?
2021. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
84%
Amit tervezel/terveztél, az nemi erőszak.
2021. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
21%

Lepontozó bajnokok.

Ti vagytok a legszuperebb emberek a világon! 😉👍

2021. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos van aki erre izgul. Egy srác fennhangon mesélte egy kocsmába, hogy a menyasszonyát ájulásig le szokta itatni és aztán megdugja. És van olyan nő, aki ehhez jó pofát vág... Mikor odafordultam hozzá hogy öreg, hangosabban már nem lehetne? Mert hogy ez BTK kategória és valaki rendőrt hívhat. Na akkor a hülye haverjaival meg akartak engem verni. Szerencsére nekem is volt ott pár haverom, de tök gáz volt a helyzet. Azóta is bánom h nem hívtam rendőrt akkor
2021. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
78%
Igen, lehet belőle bajod és nagyon remélem hogy feljelent a barátnőd és lesz is. Ugyanis ez erőszaknak minősül. F
2021. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
81%
Nőként mondom, hogy ez egy olyan tett ami után örülj ha csak kitesz. Ez hatalmas bizalmi összeomlást idézhet elő, utána nem mer majd melletted nyugodtan aludni. Ahogy többen is mondtak ez erőszak.
2021. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
65%

Engem most valószínű nagyon le fogtok pontozni de valahogy korrekten szeretném leirni az őszinte véleményem. Szerintem ez az egész nőtől függ. Vannak olyan lanyok akik ezt a bizalom megtoresekent veszik vagy valami ilyesmi amit már előbb is írtatok. Én például személy szerint nem borulnek ki ezen ha nem esett jól akkor jelezném és megkernem hogy máskor ne. Velem meg nem történt ilyesmi de valószínű ha felkelnek rá hagynám hogy a barátom folytassa. Mi egy jó kapcsolatot apolunk és tudom hogy ha esetleg eszébe jut ilyen akkor sem rosszindulatbol csak hát a legtöbb ember minden olyanra kíváncsi amit még nem próbált. A lényeg az hogy en ezt a legkevésbé sem tartanám megviselonek de teljes mértékben elfogadott ha ez valakit kellemetlenül érint. Ha tényleg ennyire megviselte a lányt akkor én is támogatom a rendőrségi feljelentést.

19/L

2021. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
39%

Nincs is jobb annál mint szexxel ébreszteni a párod, nekem tetszene, én a pasimat is ebresztenem így.

De nyilván ha jelezne, hogy neki nem tetszik ez soha többet nem történne ilyesmi.

Ezért sem értem mi ebben olyan nagy valami😃

2021. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
85%
Ezt úgy hívják, h megerőszakolás.
2021. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
100%
Hogy lehet e bajod? Igen, ki fog nyirni
2021. nov. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!