Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire felvállalhatatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire felvállalhatatlan lenne ez másoknak?

Figyelt kérdés

A barátom alacsonyabb mint én, kb 160 cm, en 167 cm vagyok. Sajnos mikor egymas mellé állunk, óriásnak érzem magam, pedig 167 cm nem olyan hatalmas. Megis hallom másoktól, hogy “ hát nem vagy kicsi “, stb

Mikor állunk egymas mellett egy fejjel vagyok magasabb.... nekem úgy tűnik és akkor lehet, hogy alacsonyabb mint 160 cm.

Amúgy jól megvagyunk, engem nem sokat érdekel, hogy ki mit gondol, de kíváncsi vagyok más véleményére, legalább itt a gyakorin



2021. aug. 17. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha téged foglalkoztat ez a kérdés, akkor zavar is.


Tedd fel magadnak a kérdést, mi a problémád tulajdonképpen?

Nyüzügének látod a párod, (tehát nem vonzónak) vagy magadat érzed egy elefántnak mellette?


Ha az utóbbi a probléma, akkor magadat kéne először megszeretni, és utána foglalkozni mások véleményével.


Ez egyébként egy elavult hülyeség, hogy a pasinak nagyobb darabnak kell lenni, mint a nőnek. Ma már nem kell mamutokat hajkurászni.

2021. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Mókás látvány lehet ha felkapsz még egy platformcipőt, brutál tűsarokkal :D
2021. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Úgy érzem magam mint egy elefánt
2021. aug. 17. 17:32
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Hasonlo az esetem de ez legyen a legnagyobb baj! Nem foglalkozom vele.
2021. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Gyere hozzam, 195 cm vagyok, meg extra magassarkut is felvehetsz. Az ilyen gondjaid megszunnek :D
2021. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellé még szélesebb is vagy akkor lesznek ott beszólások, de ha nem, akkor túlélhető.
2021. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
177 centi vagyok, 185 alatt sosem volt párom. Nem véletlenül. Nagyon kevés dolog van, ami kizáró ok már ismerkedésnél, az egyik pont ez, ha alacsonyabb. De ha neked így jó, más véleménye nem számít.
2021. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Vidd vissza a hobbitot a megyébe Gandalf...
2021. aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
A 167 cm-es magasságoddal teljesen normális vagy, ebben a tekintetben. Kevésbé szerencsés a srác, a maga 160 cm-ével, és ez szerintem inkább őt nyomasztja. Ne hallgass azokra akik téged találnak meg a magasságoddal. Feltűnő, mert a srác alacsony. De a szerelem sok mindent áthidal. Én 181 cm vagyok, szóval passzolnál hozzám, csak mondom, és még magas sarkút is hordhatnál :D
2021. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Jó kicsi fejed lehet ha 7cm egy fej különbség.
2021. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!