Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szexmániás rosszkislány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexmániás rosszkislány vagyok és megcsaltam többször is az exem együttélés alatt (ő is engem) akkor szerintetek inkább tartsam ezt magamban a következő kapcsolatomban? Ti az ilyet el szoktátok mondani? L

Figyelt kérdés
Nem voltam szerelmes, szeretem a szexet nagyon és rondán bánt velem, nem mellesleg ő is megcsalt. Félreértés ne essék, csak olyat csalok meg akibe nem vagyok szerelmes.

2021. aug. 23. 19:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Ezt mindenki a sajat ertekrendje alapjan donti el. Ha szemet volt veled alapbol, akkor is inkab a szakitas a jo megoldas. Ha tebugy vagy vele, h de neked kell a szex massal, azt is megteheted, csak ne bantsd vele a masikat. Nem kell mindenkinek minden reszletet tudni. 😉
2021. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
14%
Én valahogy nem lennék erre büszke. Mondjuk azt sem értem nőként,hogy minek voltál kapcsolatban ha össze vissza dugtal? Az ilyennek felesleges kapcsolatban lennie...
2021. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%
Nálam ez elfogadhato lenne, es azt mondanam, hogy tok jo, hogy elmondtad, megtisztelsz a bizalmaddal. 42F
2021. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%
#9 persze az nem gáz,H te nő létedre megcsaltad a palid? Na ez is ultra gáz...
2021. aug. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom, hogy kezdj el megbarátkozni azzal, hogy nem vagy monogám alkat. Ez nem baj, ne utáld magad emiatt, nincs benne semmi rendellenes.


Utána pedig ha ismerkedsz, játssz nyílt lapokkal. Olyat keress, akivel őszintén tudsz együtt lenni egy ETIKUS, non-monogám kapcsolatban.


Én így élek már több, mint 2 éve és ha ennek a kapcsolatnak vége szakadna, sosem kezdenék már monogám kapcsolatba.


És nem, nem arról van szó, hogy mindenképp mindenkivel dugni kell. Csak legyen meg a lehetőség, hogy ha van egy boldog párkapcsolatom valakivel, akkor ne kelljen szenvednem vagy félrelépnem ha valakit annyira megkívánok - és a párom is élhesse meg a vágyait, ha akarja.


(Igen, tudom, hogy a kommentelők most máglyára raknak, de leszarom, nem az ő életük, hanem a tiéd vagy az enyém. Nézz rá a nonmono.hu oldalra.)

2021. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%
Nekem elmondhatnád. Bírom az ilyen csajokat
2021. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
19%
Dugnál egyet velem is?
2021. aug. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Twastar ***** válasza:
56%

Nem feltétlenül kell ennek"megcsalásnak" lennie, ha valaki mással akar hálni (hágni) 😁 , akkor úgyis meg fogja tenni, minden tiltás ellenére is, úgyhogy érdemes ezt inkább rugalmasan kezelni.

Vagyis nem törekedni rá, de ha úgy adódik, hogy becsúszik egy alkalom, akkor nem csinálni ügyet belőle.

Pl, ha a barátnőm mondjuk összetalálkozna az első, nagy szerelmével és ágyba bújnának, én nem csinálnék ügyet belőle, amikor megtudnám.

Akár el is mondhatná, lehet, hogy együtt örülnék vele. 😉

2021. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Twastar ***** válasza:

#6 az nem is megcsalás. 😊

Csak egy móka.

2021. aug. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
60%

Én is beleszoktam menni az ilyen kisstílű szarakodásokba... Pedig nem kéne..

És annyi erkölcscsősz van akik tudják hogy kellene csinálni! Mert ők még nem voltak ilyen helyzetben...

2021. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!