Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esély komoly párkapcsolatr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély komoly párkapcsolatra olyan férfit találni, akit izgat, ha mással is lefekszem?

Figyelt kérdés
Nőként engem is izgat ez a fétis, de még nem volt benne részem. A komoly párkapcsolataimban mindig lett volna igényem más férfiakra is, pusztán az élvezet kedvéért. Viszont mivel nem okoztam volna senkinek se szándékosan fájdalmat, így nem csaltam meg senkit. Nagyon szeretnék egy olyan komoly párkapcsolatot, ahol kölcsönös szeretet és megbecsülés van, de mellette a páromnak is tetszik, ha lefekszem mással is. Tudom, hogy nőként furcsa ez a fajta fétis, viszont sok férfit is izgat. Mégis, ha komolyan ismerkedem, akkor ilyesmit nyilván nem hozok szóba. Ha pedig direktben ilyen fétisű férfiakkal ismerkedem, akkor csak a szexre alapoznám a kapcsolatot, amit szintén nem akarok. Ha választhatok, akkor előbb választok egy jól működő hagyományos párkapcsolatot, mint egy szexen alapuló felszíneset.

2021. aug. 29. 13:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Privátözön

3...

2...

1...

2021. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Igen van, máris kapni fogod a priviket. Mondjuk többségében olyan pasiktól akiknek mindegy már csak dugni lehessen 😂
2021. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Tele van az oldal olyan férfiakkal, akik a cuckoldra gerjednek. A nyitott kapcsolat is egyre népszerűbb. Nőként, azért nem olyan nehéz ilyen jellegű férfiakat találni.

A fordított helyzetről mit gondolsz, hogy a férfi is szexelhet mással?

2021. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem egy fétis, hanem olyasmi, mint az ADHD, amikor mindenbe beleunsz, ami egy kicsit is megszokottá válik és folyamatosan újabbnál újabb ingereket keresel.
2021. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
#4: A fétis lényege az inger...
2021. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Furának tűnik a kérdés, meg lehet a cuckoldos csávó írta ki. De ha belegondolsz, nem olyan ritka ám, hogy a csajok mással is lefeküdjenek, párkapcsolatban :D
2021. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

#2

"többségében olyan pasiktól" - maga a kérdező is a cuckoldos pasi, aki egész nap telehányja a topicot az ilyen kérdéseivel, csak most csajnak adja ki magát 🤷

2021. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt barátom,akit nem zavart.Az,hogy izgatta túlzás lenne,de néha belefért egy kis hancúrozás
2021. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem talált. 27 éves nő vagyok és nem itt akarok ismerkedni. Tudom, hogy sok pasi erre gerjed, viszont a legtöbb ilyen pasinak szintén csak szex kell, nem biztos hogy alkalmasak komoly párkapcsolatra is.
2021. aug. 29. 13:42
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Annak tükrében, hogy a feltett értelmes kérdésre nem reagáltál, de a beszólásokra igen, nem igazán tűnsz egy 27 éves nőnek.
2021. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!