Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esély komoly párkapcsolatr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély komoly párkapcsolatra olyan férfit találni, akit izgat, ha mással is lefekszem?

Figyelt kérdés
Nőként engem is izgat ez a fétis, de még nem volt benne részem. A komoly párkapcsolataimban mindig lett volna igényem más férfiakra is, pusztán az élvezet kedvéért. Viszont mivel nem okoztam volna senkinek se szándékosan fájdalmat, így nem csaltam meg senkit. Nagyon szeretnék egy olyan komoly párkapcsolatot, ahol kölcsönös szeretet és megbecsülés van, de mellette a páromnak is tetszik, ha lefekszem mással is. Tudom, hogy nőként furcsa ez a fajta fétis, viszont sok férfit is izgat. Mégis, ha komolyan ismerkedem, akkor ilyesmit nyilván nem hozok szóba. Ha pedig direktben ilyen fétisű férfiakkal ismerkedem, akkor csak a szexre alapoznám a kapcsolatot, amit szintén nem akarok. Ha választhatok, akkor előbb választok egy jól működő hagyományos párkapcsolatot, mint egy szexen alapuló felszíneset.

2021. aug. 29. 13:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem fétis, csak szimplán ribi vagy. De jobban hangzik így.
2021. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%
A 11-esnek igaza van. Egy normális nő nem így van bekötve.
2021. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
Nőként írtam 😉
2021. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp hozd fel ezt a fétised az első randikon, hogy ne pazaroljátok egymás idejét. Találni fogsz ilyen pasit, fantáziában sokaknak tetszik ez.
2021. aug. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A Baddo-n megközelítőleg 10 éve keresek ilyen párt.Eddig mindössze 4-et találtam,de sajnos más körülmények miatt nem lett semmi az egészből,többnyire gyerekek miatt.Hozzá kell tennem,hogy már 63 éves vagyok és +-10 év korosztályt kerestem.
2021. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a nagy tiltakozást.

Az én barátnőm is úgy gondolja, hogy a szex, az néha csak szex.

És én is így gondolom... ha magamról van szó.

Pontosabban: Amikor beszélgetünk róla, akkor mindketten el tudjuk fogadni, azt is, hogy a másikunk megkíván valaki és lefekszik vele. Hiszen miért probléma, ha másikunk 1-2 órán át jól érzi magát? Ha nem is titokban csináljuk, akkor nem is megcsalás, hiszen semmi csalás nincs benne. De a végén mindig oda lyukadunk ki, hogy csak magunkkal tudnánk ilyen elnézőek lenni.

2021. aug. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Cuckold-Ffi36 ***** válasza:
Igen. Feltéve, ha írsz ill. válaszolsz nekem.
2021. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A parodnak is adnal kimenot, vagy tole elvarnad h huseges legyen? :-)
2021. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem nem lenne nehéz ilyen pasit találni. De tény,komoly kapcsolatban nehezebb. De tény,kell,hogy a párodat is izgassa ez a dolog. Viszont tényleg izgalmas,ha beválik. Sok sikert hozzá😉45/f
2021. szept. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!