Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Egy szerelmes nőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Egy szerelmes nőnek tényleg nem számít milyen a pasi az ágyban?

Figyelt kérdés
Több nő is mondta, hogy mikor szerelmes volt egy pasiba, viszont az ágyban egy nulla volt a fickó, de nem zavarta ez őt. Ez igaz lehet? Volt már valaki így? Ja és miért van így ha igaz?

2021. szept. 1. 15:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Esetemben ez így van, de egyébként is össze kell szokni. Volt már nullásból lett 10 es. Gyakorlat teszi…
2021. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Baromság nekem nagyon számít.
2021. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Mit jelet hogy 0? Beteszi ürít kiveszi? Mert az tényleg egy nagy nulla. Amennyiben hajlandó változni semmi gond de hosszútávon a szerelem kevés lesz.
2021. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem számítana mondjuk alapból kicsit prűd vagyok
2021. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Persze, ameddig szerelmes, addig nem számít (ha csak nem szélsőségesen rossz a szex). Tehát ameddig szerelem van, addig egy amúgy középszerű szex is lehet szuper.


Aztán pár év, a szerelem elmúlik, átveszi a helyét a szeretet - és jön a k***jó szex hiánya.

2021. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Van benne némi igazság, DE a szerelmet jó szexuális élet (is) táplálja. Nélküle hamarabb alábhagy a lelkesedés.

De mondcsak, miért foglalkozol ezzel a kérdéssel? A szexualitást lehet tanulni, gyakorolni. Tucatnyi könyvet írtak a témában. Hidd el, ha pár hetet foglalkozol a témával, többet fogsz tudni, jobb leszel, mint a nagy átlag.

2021. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Ez hülyeség, nekem számít
2021. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
A nőknek legalább ugyanannyira fontos a jó és kielégítő szex mint a férfiaknak. Az elején elnézhetőek a bénázások, hiszen össze kell csiszolódni, így természetesen egy szerelmes nő elnézőbb lesz. De ha később sem javul a teljesítmény az már kevés lesz.
2021. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Fiatalon nem számított. Most már nagyon is.
2021. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#6: Igen de amit olvasol azt tudni kell megcsinálni. Tehát a gyakorlat igazán számít. És minden párosnak saját igényére kell szabni ezt. Te is így látod?

De engem a jelenség és az oka izgatott a kérdésnél?

2021. szept. 1. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!