Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Egy szerelmes nőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Egy szerelmes nőnek tényleg nem számít milyen a pasi az ágyban?

Figyelt kérdés
Több nő is mondta, hogy mikor szerelmes volt egy pasiba, viszont az ágyban egy nulla volt a fickó, de nem zavarta ez őt. Ez igaz lehet? Volt már valaki így? Ja és miért van így ha igaz?

2021. szept. 1. 15:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%

Sosem voltam még szerelmes, csak szerettem férfiakat, pedig már közel 40 éves vagyok, így sem cáfolni, sem megerősíteni nem tudom a dolgot.

De szerintem hülyeség. Az orgazmus hiánya elég határozott érzés, a szar szex pedig szar szex, akármennyi rózsaszín felhő úszkál az ember szeme előtt.

2021. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Mi az hogy nem számít? Hagyjuk már. Ha nem jó az ágyban akkor ennyi volt, és szét vállnak útjaink. Nem lehet olyannal együtt lenni párkapcsolatban akivel sz@r a szex, ez később a kapcsolatra is rányomja a bélyeget. Felejtsük el szerintem ezt a hülyeséget, mert nyilván számít a nőnek.
2021. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Konkrétan 50-50 a lelki és a fizikai oldal. Ha az egyik nem jó, a másik sem fog működni. Szóval nekem fontos a szex, méghozzá a kielégítő fajta. Sose értettem, hogy miért gondolja valaki, hogy ha "szerelmes" a nő, nem számít a szex. Addig amíg nem szexeltünk, hogy lennék szerelmes? Vonzódom hozzá, kedvelem, de amíg nem tudom működik-e, addig szó sincs szerelemről. Csak idő kellett, mire rájöttem, hogy pontosan mi kell nekem. Szakítottam már azért, mert egyszerűen tényeg egy nulla volt a pasi, 5 percnél tovább nem bírta, ritkán nyalt, akkor is rosszul, sehogy sem ment. Tapasztaltam ezt-azt, így ki merem mondani, hogy mit szeretek a szexben, mekkora méret a legjobb (igen, számít) és mi az, ami nem működik.
2021. szept. 2. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Rám ez szűzként nagyon igaz
2021. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Baromság. Nekem számít. Más meg nem érdekel
2021. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!