Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Évek óta gyorstüzelő a pasim,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta gyorstüzelő a pasim, nem tud kielégíteni, szakítás a megoldás?

Figyelt kérdés

Sokszor próbál utána maszatolni ujjazással nyalással, de nagyon hiányzik a rendes szex, ráadásul én a kemény szexet szeretem, ő meg ezekben is finomkodik. Ezek az 1-2 perces menetek nem elégítenek ki. Én már minden lehetséges opciót megpróbáltam javasolni, bevetni (orvos, sok beszélgetés, szexshop, terápia, fehérneműk, alkohol, nyitott kapcsolat felajánlása, gyógyszerek) de semmi, külső segítséget pedig még meg sem próbált kérni a próbálkozásaim ellenére se. Nagyon gátlásos lett, pedig a kapcsolatunk elején jókat szexeltünk. (Huszonévesek vagyunk).


Szeretem őt nagyon, minden más szép a kapcsolatunkban, de már 2 éve ez megy, tele vagyok vágyakkal már, nagyon szeretnék egy jót k.félni végre, az összes jó pasira rávetném már magam akit ismerek (természetesen nem fogom megcsalni). 😢 mit csináljak?



2021. szept. 2. 10:19
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pááá! Inkább, mint a megcsalás. Szexuális értelemben nem passzolt ők!
2021. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
59%
Te vagy az drágám?
2021. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
91%
De sok nőnek az sem jó ha próbál gyakorolni szex közben hogy élvezés közelében megáll egy kicsit. Mert hogy az lelombozó..
2021. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
73%

Üdv!

A szakítás nem a megoldás, hanem csak az első lehetséges lépés. Megoldás egy olyan férfi,akinek van önuralma, és odaadó az ágyban

2021. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a #14 írta!

Én is ilyen voltam. Tudatosan kellett irányítani a figyelmemet, gondolataimat,hogy változzon a helyzet. Erős figyelemmel kellett kontrolálni az érzelmeimet és megtanulni hol van az a pont amikor ha megállok és tudatosan másra kezdek koncentrálni (hülyén hangzik de focimeccsre,forma1-re vagy nem vonzó nőre :-P) nem sülök el idő előtt.Mikor éreztem ,hogy a izgalom csendesedik lehetett folytatni az aktust és így egyre tovább bírtam. Gyakorolni kell!! De ehhez kellett egy jó társ, aki partner ebben! (volt olyan mikor ebben a figyelem elterelős pillanatban egy sóhaja elég volt ,hogy elsüljek! :-) De ezen túl lehet jutni!)


50F

2021. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
78%

minden pozban gyorstuzelo? en pl ha csak hatulrol :)

lovagloban ha vagyunk, barmeddig birnam.


veszmegoldas, lidokain kenocs+ovszer.


44F

2021. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
30%
Jó hülye vagy! Ez max 3 alkalom alatt normalizálódik! Először izgulhat a pasi, de másodjára vagy legkésőbb 3. alkalommal már keményen megbasz!
2021. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
29%
Sztem tarts szeretöt aki kielégiti a szexuális vágyaid teljesen azt kész.Akár jelentkeznék is a feladatra.
2021. szept. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
82%
Fiatal vagy! Lépj tovább, és tapasztalj!
2021. szept. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
22%
Erről sajnos nem tehet, így kell elfogadnod, hogy ennyit bír. Én is 2 perces vagyok, annyi, hogy én sosem nem is bírtam többet. Sokan írják, hogy fejben dől el, kontrollálni kell, de sajnos nem mindegyikünknek van meg ez a képessége, hogy visszatartsuk. El kell fogadnod, ez nem ritka egyébként férfiaknál, hogy hamar készen vagyunk, sőt, evolúciós szempontból még előnyös is.
2021. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!