Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Évek óta gyorstüzelő a pasim,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta gyorstüzelő a pasim, nem tud kielégíteni, szakítás a megoldás?

Figyelt kérdés

Sokszor próbál utána maszatolni ujjazással nyalással, de nagyon hiányzik a rendes szex, ráadásul én a kemény szexet szeretem, ő meg ezekben is finomkodik. Ezek az 1-2 perces menetek nem elégítenek ki. Én már minden lehetséges opciót megpróbáltam javasolni, bevetni (orvos, sok beszélgetés, szexshop, terápia, fehérneműk, alkohol, nyitott kapcsolat felajánlása, gyógyszerek) de semmi, külső segítséget pedig még meg sem próbált kérni a próbálkozásaim ellenére se. Nagyon gátlásos lett, pedig a kapcsolatunk elején jókat szexeltünk. (Huszonévesek vagyunk).


Szeretem őt nagyon, minden más szép a kapcsolatunkban, de már 2 éve ez megy, tele vagyok vágyakkal már, nagyon szeretnék egy jót k.félni végre, az összes jó pasira rávetném már magam akit ismerek (természetesen nem fogom megcsalni). 😢 mit csináljak?



2021. szept. 2. 10:19
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
42%
A leírás alapján egész biztos nagyban közrejatszol abban, hogy idáig jutott.
2021. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
89%
Keress egy igazi kant aki meg tud csinálni normálisan
2021. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
26%
Egész egyszerűen nem passzoltok egymáshoz szexuális téren. Van olyan nő, aki örülne, ha ennyivel letudná a szexet. Engedd el és lesz neki is esély rá, hogy nem kell görcsölnie a gyorstüzelés miatt, te pedig kikefélheted magadból a frusztrációt.
2021. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
87%

Az én tapasztalatom hogy ha akar egy pasi változtatni akkor tud. Az én barátom is gyortüzelő volt. Pár lökés elég volt neki hogy elélvezzen. De mindig bántotta a dolog és megtett mindent hogy jobb legyen. Eleinte sokat kellett megállni, lassú tempó stb de megtanulta kontrollálni magát mert tett érte és akarta.


Ha valaki ehhez képtelen akkor minimum a nyalási tudását tornássza fel profi szintre. Ilyen nincs hogy se dugni nem tud se nyalni.

2021. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
88%

Alapvetően 3 megoldás van erre a problémára:


- szexuálpszichológus: Valószínűleg lelki oka van annak hogy ilyen hamar elmegy

- 2. menet: Írtad hogy a palid egylövetű de igazából ilyen nincsen főleg ha huszonévesek vagytok. Egyszerűen szex után várjatok egy 1 órát és kezd el izgatni, aztán ha felállt neki tegye be

- gyógyszer: vannak olyan antidepresszánsok amiknek az a mellékhatásuk, hogy igencask késleltetik az ejakulációt, rengeteg embernek nem depresszióra írják fel ezeket, hanem ilyen problémára.


Tapaszalatból mondom, hogy ezek működnek sajnos én is gyorstüzelő vagyok / voltam :D A lényeg, hogy ezen eltököltséggel és akarással lehet változtatni rajta. Mondjuk ha tudom, hogy este szexelni fogunk akkor valamikor a nap folyamán kiverem magamnak, hogy tovább bírjam. Vagy lenyomunk egy gyors menetet aztán a következő menet viszont kárpótolja a csajomat. Illetve lehet az izmokat is edzeni. Sokszozr meg azt csináljuk, hogy addig nyalom és ujjazom a barátnőmet amíg csúcs közeli állapotba nem kerül és akkor bevágom neki és keményen elkezdem csinálni, hogy a farkamtól menjen el mert persze neki sem mindegy, hogy élvez el.


Ha azt látod rajta, hogy ő ezen nem akar változtatni akkor megszakadhatsz akkor sem fog. Sztem kezdj el ismerkedni aztán majd meglátod.

2021. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
31%

Tudod mit jelent az hogy "szeretem"?

Semmiképp nem azt hogy másznàl minden pasira, nyitott kapcsolatot szeretnèl.

Nem gond ha nem szereted, de ne hazudj magadnak.

Nekúnk lehet mert ez a gyk.

2021. szept. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
69%
Még ha x ideig nem kefél és emiatt pár alkalommal eldurran 1 perc alatt, oké, de hogy lehet valaki ekkora balhere, hogy évek alatt sem akarja kontrollálni az ejakulációt? 🤣
2021. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
85%
Jaa mert az rendben van ha a terhes feleségük, kisgyerekes párjuk mellől mennek a fickók prostizni meg bszni fűvel-fával mer' kevesebb a szex. De ha egy nőnek vágyai támadnak az évek óta elégtelen szexuális élet miatt akkor már biztosan nem szereti. Tudod egy nőnek is fontos a kielégülés nagyon is érthető ha ki van éhezve, írta hogy nem csalná meg tehát már nagyobb a gerince mint jónéhány férfinak.
2021. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem alap a minimum 1 órás kefélés, intenzíven, legalább 4-5 pózban. Aki ezt nem tudja teljesíteni annak marad a maradék
2021. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
23%
Én csak egyetlenegy dolgot nem értek. Miért vagy még vele? Biztos hogy nem vártam volna rá feleslegesen két hosszú évet 🤷‍♂️
2021. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!