Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elég rég nem szexeltem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég rég nem szexeltem. Érdemes gyakoroljak kevésbé vonzó lánnyal azért hogy belejöjjek újra, vagy bénázzak az elején egy olyan nővel aki teljesen tetszik? Ebben tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Persze megbeszélném az elsővel hogy csak szex no érzelem.

2021. szept. 14. 14:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es: akkor olvasd el léci amit a 9-esben írtam a második felét. És rájössz hogy mit tudhatok begyakorolni és mi amitől egyedi egy lány. Egyébként még azt is be lehet gyakorolni hogy ráérezz hogy mi jó a lánynak, mire reagál, mitől más mint a többi lány, és hogy könnyen tudjál váltani ha mások az igények... női szemmel bizti csak addig jutsz el a dologban, hogy kihasználom szegény csajt akivel csak szexelek, ezt nem szeretném most megmagyarázni, hogy egy csajnak is lehet jó a csak szex.
2021. szept. 14. 16:08
 12/18 anonim ***** válasza:

Felőlem aztán azt csinálsz, amit akarsz. 40 vagyok, hidd el, mostanra már bőven van fogalmam róla, hogy a nőknek is lehet jó a "csak szex" érzelmi kötődés nélkül.

Részemről elengedtem a témát, nem akarlak meggyőzni róla, hogy ahány nő, annyiféle "sablon" kell, ha IGAZÁN jó akarsz lenni, és nem színészkedést akarsz kapni.

2021. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: azt hittem a szánalom-szex huszonéve kiment a divatból (meg azok is, akik ezt jó ötletnek tartották).
2021. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Amúgy nem kérdeztem meg, de miért kellene színészkedést kapjak egy szexpartnertől? Ez most úgy tűnik hogy te színészkedést szoktál adni a párodnak.. már ha van. :) Ez nem attól függ milyen kapcsolatban vagyunk hanem hogy milyen a lány, van aki megjátsza, van akinek meg olyan távol áll tőle hogy képtelen hazudni.
2021. szept. 14. 17:00
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem nyert....🤷‍♀️

Inkább olvass utána, miért színlelnek a nők a legtöbb esetben orgazmust, hátha egyúttal arra is rájössz, miért butaság az ötleted. (Segítek: nem a szexkapcsolat miatt gáz.)

2021. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Rossz véleménnyel lehetsz a nőkről egy ilyen általánosításokat írsz. Akkor most elmondom: nem mindenki színleli még akkor sem ha rossz a szexe otthon. Nem vagy férfi ezért nem nagyon értheted mit tud vagy nem tud egy fiú az ágyban saját magáról megtanulni a masztin túl, de sok dolog van... De rávezetlek van az orgazmuskészség a nőknél, meg annak megismerése mit szeret a testük. És akárhogy magyarázod ahány test annyiféle lehet ezt fogadd el.
2021. szept. 14. 17:13
 17/18 anonim ***** válasza:
2021. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2021. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!