Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiket êrt már szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket êrt már szexuális zaklatás, vagy bántalmazás, ti hogy viszonyultok ezután a szexhez, az ismerkedéshez, a férfiakhoz? Mennyi idő kellett ahhoz hogy tudjatok ismerkedni, szexelni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik, és hát kiderült hogy beszélgetések során, hogy megpróbálták megerőszakolni.

Emiatt kicsit félek közeledni hozzá, mert nem tudom hogy ilyenkor ez mennyire jön le rosszul, vagy nem is tudom hogy mondjam.

Én szeretnék tőle többet, de nem akarom hogy megijedjen, vagy rossz néven vegye. Szóval nem tudom meddig kéne várnom. Vagy hagyjam hogy ő jelezze idővel hogy készen áll többre?



2021. szept. 16. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő, mindenki máshogy és másképpen dolgozza fel. Nincs két egyforma eset.

Közeledj nyugodtan, de legyél nagyon türelmes. Éreztesd vele hogy szereted és úgymond "járni" akarsz vele, szép lassan. Utána majd jelezni fogja ha készen áll a csókon, együttjáráson túl másra is. Ha nagyon mély a trauma által okozott seb akkor szakember bevonása is megfontolandó lehet.

2021. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon válzozó, függ az egyéniségtől, és az adott helyzettől. Szerintem nem nagyon fogsz olyan nőt találi, aki nagyon kicsi vagy nagyobb mértékben nem ért valamilyen inzultus. Hogy ez kiben mekkora nyomot hagy, az egyénfüggő.
2021. szept. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátnőm akit megeroszakoltak, 3 hónap után volt az első egyuttletunk, végig sírta amit nem vettem észre mert sötétben csináltuk. Jó volt" neki mert hiányzott de nem olyan volt mint erőszak előtt. Vége lett a kapcsolatnak, azóta tartjuk a kapcsolatot de senkije nem volt én utánam. Ennek már 10 éve. Megviselte nagyon.
2021. szept. 17. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondom, hogy nem viselt meg, mert elég nehezen tettem magam túl rajta, de azóta már teljesen normális a szexuális életem, habár hatással volt rá az eset.

4 év volt, míg újra kezdtem ismerkedni.

2021. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Ugyan ez van velem, csak én vagyok a nő akut majdnem megerőszakoltak.

Azóta nem kívánom a testi dolgokat, ismerkedni pláne nem próbáltam. Sajnos ilyen világot élünk ahol ilyenek történnek meg

2021. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Én 23 éves vagyok. Igazából ez nagyon változó mindenkinél. Nálam én 14 éves voltam. Azóta volt nekem is egy barátom 19 évesen de borzalmas volt a szex, egyszerűen nem tudtam élvezni. Az a legrosszabb hogy mi sem tudjuk hogyan fogjuk érezni magunkat közben elég egy pillanat és fel törnek a képek,a gondolatok... Nekem az mindig segített hogy a barátom törődött velem közben nem csak a saját örömével volt elfoglalva kérdezte hogy vagyok megpuszilt vagy akármi...ami nem segített az az volt hogy tényleg próbált rávenni hogy feküdjek le vele, hogy majd az felül írja a rossz élményt.. Tudasd vele hogy akármikor szólhat es meg állsz. 2 evig voltunk együtt, ez even hogy 3 éve szakítottunk, nem szeretnek senkit és nem is ismerkedem. Majd egyszer talán.
2022. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!