Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi esély van elcsábítani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van elcsábítani egy papot?

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Pappnét akartam , de nem sikerült.
2021. szept. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Én elcsábítottam olyan módon hogy belém szeretett és követett, jött utánam, kicsit olyan volt mint egy kutya, nem rosszból. De nem feküdnék le egyel sem, taszítanak.
2021. szept. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Én konkrétan két ilyen szituációba is benne voltam. Mindkét római katolikus pap jelezte, hogy közeledne felém.


Aztán mégsem lett semmi. Maradt a hivatali kapcsolat.


Esély az van. Mindig ott van a kisördög.

2021. szept. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
en egyszer ismerkedtem egy helyes 30 assal,,izmos is volt sportos..nem mondott semmit..egyszer felmentem a lakására es tele volt keresztekkel meg ikonokkal..mondom hat ez? mondta mosolyogva hogy romai katolikus pap..gondoltam egy a fene ha mar itt vagyok..es istenit szexeltünk .érzéki volt,gyönyörü farokkal aztan meg jo keményen tolta..egyik legjobb szexem volt vele
2021. szept. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ, milyen vallású. Ha római katolikus, akkor talán fiúként lenne nagyobb esélyed, bár ott sem mindegyik meleg, a többinél nagyjából mindegy, ha bejössz neki, van esélyed.
2021. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem fiúként kérdezem. Nem csak pedofil papok vannak remélem...
2021. szept. 17. 10:41
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

#7: igen, értettem. Ezért írtam amit... A római katolikus papok között több a meleg, erre értettem, és tény, nem mindegyik pedofil.

Más vallások, felekezetek, főként ahol nincs cölibátus, nem állnak ennyire rosszul, ezért írtam, nem mindegy milyen pap.

2021. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az illető római katolikus. Hogy kéne kideritenem az érdeklődését? Nem merek rákérdezni.
2021. szept. 17. 10:49
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Akkor a következő lehetőségek vannak:

- mivel cölibátust fogadott, nyílt kapcsolatra nem lesz hajlandó, ha komolyan veszi a hivatását, semmivel nem fogja kockáztatni, tehát nincs esélyed

- meleg, tehát nincs esélyed

- pedofil (itt kb mindegy, hogy meleg, bi, vagy hetero), tehát nincs esélyed

- hetero, és ha eléggé bejössz neki, akkor eltévelyedik, hogy kiélje eddig elfojtott vágyait, akkor van esélyed.

Összességében nagyobb a valószínűsége, hogy nem fog összejönni, de nem esélytelen. Szerintem nem a rákérdezés, hanem a rávezetés lehet jó módszer: azaz viselkedj és beszélj vele úgy, hogy elég egyértelmű legyen a számára, hogy benne lennél vele szexben. Másra ne számíts.

2021. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

#9! Tudod: Néma gyereknek ....

Ha nem mered kinyitni a szádat akkor próbálkozhatsz merészen mutatkozni elötte! Nagyon mélyen kivágott poló, vagy haspoló melltartó nélkül! Nagyon pici rövid nadrág! Nagyon rövid szoknya és akár villanthatsz is neki ha nincs rajtad bugyi!

2021. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!