Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Buliban (Budapest) van esély...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban (Budapest) van esély szexelni nem átlag alatti pasikkal? (Nem kérek itt ajánlatokat köszönöm)

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 00:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Én a kérdést sem értem. Miért te átlagon felüli nő vagy? Mert akkor igen. Ha átlagon aluli, akkor nem.
2021. szept. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Mire gondolsz nem átlag alattira ? Méretre vagy személyiségre ?


Van lehetőség amúgy, de szerintem a buliba kerüld inkább ezt, nekem egyik se jó élmény ami szórakozóhelyen történt.

2021. szept. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Szerintem is és sokak szerint is szép nő vagyok. Viszont nem járok igazán bulizni. Viszont egy nagy vágyam van h valakivel egy szórakozóhelyen szexelhessek (persze védekezve)


Alap járaton is kapnék szexet, de engem az vonz h idegen és ott van. Nincs semmi tervezés vele. Viszont sok barátnőm azt mondja az ilyen helyekre inkább a rondább pasik mennek alkalmira felszedni.

2021. szept. 20. 00:50
 4/29 A kérdező kommentje:
Inkább a külső. Nyilván nem sértésként szánom, mert kinek ki a helyes/szép
2021. szept. 20. 00:51
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

#3 pfffffff... tévesek a barátnőid információ. Pont olyan hülye általánosítás mint amikor a szép nőkre mondják hogy á csak a gazdag pasikra hajt, meg csakis főorvos lehet a fickója, vagy megközelíthetetlen stb.

Szerinted a sármosabb pasik nem szoktak úgymond csajozni, avagy nincs köztük olyan aki eléggé szabadelvűként akár a szórakozóhelyen (toaletten, v. mögötte) csinál ezt-azt? Ez személyiség és habitus nem pedig külső kinézet függvénye.

2021. szept. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, én csak olyan srácokkal mentem el egy buliban akik nagyon tetszettek. Amúgy lekoptattam őket. Nem igazán értem hogy miért mennének csak a rondább pasik. Az lehet hogy nem egy mosdóban akar veled együtt lenni, ahol folyamatosan sor áll, meg ki be járkálnak az emberek. De autó vagy lakás/kolesz/park simán adja magát.
2021. szept. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Kérlek ne szidj engem. Mint mondtam nem járok ilyen helyekre, mert csak most költöztem pestre. A bulik nekem eddig csak falunapok voltak🤣 az meg hadd ne mondjam milyenekkel van tele.
2021. szept. 20. 00:56
 8/29 A kérdező kommentje:
6-os köszönöm szépen:))
2021. szept. 20. 00:59
 9/29 anonim ***** válasza:
88%

Persze, csak akkor olyan szórakozóhelyre kell menni, ahova a 'fullosabb' emberek járnak. Pl egy ötkertbe csak tinik vannak meg külföldiek, mori2 szintén elég redva, de egy bobban már rögtön vannak idősebb, szemrevalóbb egyedek. Viszont ott nyilván nagyobb a konkurencia is.

Egyébként meg mindenhol megfordulnak ilyen olyan pasik, meg ugye szubjektív is ki a helyes. Azért általánosságban van egy igényességi szint, ami jelelmző az egyes helyekre. Eszerint kell elmenni ide vagy oda.

N

2021. szept. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%
Hát akkor menj le egybe és nézd meg, de hidd el ez a “buliban szexelek egy jót” egyáltalán nem olyan mint a filmekben 😄 sokan vannak, nagy a nyüzsgés kb végig, meg lehet oldalni ha nagyon akarod, de a legtöbb ilyen az nem lesz felejthetetlenül jó élmény, még akkor se ha bejön a srác.
2021. szept. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!