Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenki napi szinten 5-6...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki napi szinten 5-6 farok képpel van megáldva ezen az oldalon? Akár nő akár férfi

Figyelt kérdés

Nem vagyok rá kíváncsi basszus -.-


Legálabb jóféle farkakról küldenének, de nem.


Némelyik úgy néz ki, mintha pestis rágta volna meg.


Csak én vagyok ilyen “szerencsés”, hogy ilyen sokat kapok? :D



2021. szept. 22. 19:03
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
83%
Jaa hát igen, küldözgetik a koktél virsliket, de hogy ki kíváncsi rá. Amúgy egész jókat nevetek rajta néha, hogy mikre büszkék. Nekem az a zavarba ejtő, amikor a szexuális életemről kérdeznek, meg a páromtól. Vajon mire mennének azzal, hogy mekkora a páromnak, mi a kedvenc póza stb...
2021. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
91%
Ne válaszolj vagy kérdezz ebben a kategoriában.
2021. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
90%
Kaptam már. És viccesnek tartom hogy a 90%-a olyan mintha az öreg apjuk kaputelefonjával csinálták volna. Legalább igényes képeket küldenének szét. 😂
2021. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Van most itt egy idióta aki már kommentekbe is kiteszi a saját meg az állítólagos haverja farkát hogy 200xjára is meghallgassa igeen öreg a haverodé nagyobb. Beteg emberek vannak itt az hét szentség.
2021. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán kapok.
2021. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
97%
Én sajna nem
2021. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
97%

pasiként is kaptam már én is itt 😂 nem is 1x


(volt itt, akivel képcseréztünk, de ugye annak volt előzménye, egyikünk sem küldte kérés nélkül)

2021. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy anonim oldal, itt minden retardált megtalálható, nincs mit ezen mit csodálkozni :D
2021. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
16%
Én sose kaptam, rólad tudják hogy fasznyelő vagy. :D :D
2021. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak gyakoris jelenség, minden szexualitáshoz kapcsolódó fórumon, vagy éppen társkeresőn ez megy, ha nőnek vélik az illetőt. A "szia ismi" és az otromba bepróbálkozások mellett sorozatban mennek a dickpickek is. A partnerkeresőkön a pasik jelentős egyből a farkát teszi ki profilképnek, vagy rakja be az albumba.

Sőt még a sima Fb-n is ha nő vagy kapni fogsz farokképeket vadidegenektől akár akarsz ismerkedni, akár nem. Nem véletlenül vezette be a messenger, hogy ha ismeretlen ír akkor a csatolt képet csak kipixelezve látod.

2021. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!