Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenki napi szinten 5-6...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki napi szinten 5-6 farok képpel van megáldva ezen az oldalon? Akár nő akár férfi

Figyelt kérdés

Nem vagyok rá kíváncsi basszus -.-


Legálabb jóféle farkakról küldenének, de nem.


Némelyik úgy néz ki, mintha pestis rágta volna meg.


Csak én vagyok ilyen “szerencsés”, hogy ilyen sokat kapok? :D



2021. szept. 22. 19:03
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Képet valahogy már kevesebbet küldenek szerencsére, bár lehet az is, hogy simán csak már tiltásra került azok jó része akiknél ez divat.

A szánalmasabb inkább az, hogy kb az ember nem meri kiírni, hogy lány, mert ha csak simán válaszol egy kérdésre, és látják, vagy épp csak sejtik, hogy lány valaki, máris is jönnek ismerkedni akarós, privátban érdeklődős - 99%-ban visszaírsz és az első típusba vált az illető - vagy simán minden kerítés nélkül ajánlatot tevők levelei.

Nem is értem az ilyeneket, hogy miért hiszik, hogy mindenki ismerkedni akar aki lány és mer írni a szexualítás részlegben.

2021. nov. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 kisördög1 ***** válasza:
Nem, csak az ilyen képgyűjtögetők mint te.
2021. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Nekem miért nem küld senki?
2021. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
61%

#33

mert pasi vagy

2021. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!