Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetoválásokat kedvelő fiúk/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetoválásokat kedvelő fiúk/ férfiak nektek bejönne, ha egy lánynak a szeme is tetoválva van vagy az kizáró tényező lenne?

Figyelt kérdés

Nem, nem arra vagyok kíváncsi, hogy ez milyen veszélyes meg milyen rossz lesz később, pontosan tudja mindenki. Adott egy testmódosításokat kedvelő lány, de semmi nagyon durva, tetkók piercingek, ilyenek aztán az lenne a kérdés, hogy ez mennyire lenne vonzó vagy taszító, fekete színről lenne szó.

Itt egy kis segítség, hogy könnyebb legyen elképzelni:

[link]



2021. szept. 27. 19:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton semmi bajom a tetkókkal. Szerintem tud szép, és igényes lenni. De ez már viszont sok, mint valami démon szeme.
2021. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%

nem jönne be, de jobb egy sportos testű tetovált beteg agyú csajt dugni, mint egy dagit.

kb ez futna végig az agyamon.

2021. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 eznemlényeges ***** válasza:
80%
Nekem nem lenne kizáró tényező, vannak ennél sokkal durvább testmódosítások is, ezt még az enyhébb kategóriába sorolnám.
2021. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Mielőtt elolvastam a kérdést, pont azt akartam írni, hogy csak a fekete nem jönne be, szerintem az kicsit ijesztő.
2021. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Ettől még tudna tetszeni a csaj, meg ez a csaj is szép így is de közben meg nekem ilyen szemtetoválás nélkül vonzóbb lenne.


Ellenben mondjuk bőrön simán van olyan, sokszor extrém kivart csaj is, aki meg nagyon tetszik. :)

2021. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem,abszolut!Ha jól tudom,vannak ilyen kontaktlencsék is. Inkább azt rakatnék bele,azt ki lehet venni,ha mégis meggondolnád magad!
2021. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

2 ez jó😂😂

3 miket tartasz durvábbnak? eskü érdekel:D

4 pedig a fekete a legjobb, pont azért:D az úgy megváltoztatja az ember ábrázatát:D de milyen színek tetszenek legjobban?

2021. szept. 27. 19:38
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
4 vagyok. Egyszer láttam egy modell csajt, neki világos lila volt és szerintem nagyon szép volt. Amúgy szerintem bármi szép lehet, ami nem fekete és nem is harsány szín, hanem valami nőiesebb, pasztellebb.:)
2021. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 eznemlényeges ***** válasza:
100%

3-mas vagyok, kígyónyelv (bár ez még annyira nem), szerintem a legdurvábbak a bőr alatti szarv/minták beültetések, fül-orr módosítások pl. gyíknak akar kinézni és akkor leműttetni az orrát, fülét stb..

Szerintem mindenkinek a saját dolga, hogy mit csinál a testével, ameddig ízlésesen néz ki valaki a tesódosításaival, addig én nem bánom, sőt még talán plusszt is jelent.

2021. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

8 ezzel is egyet tudok érteni, kinek mi, igazábol mindegyik jól néz ki, arra is van tippem kit láthattál szerintem:D vannak színkombók is tudom, de engem a fekete ejtett rabul

9 a kígyónyelv tök jó, minél mélyebben van annál jobb:D a kis szarvacskák meg szerintem nagyon cukik:3

Láttam már sok ilyet is, hát igen, én azt már nem vállalnám be, de nem ítélem el egyáltalán, az tény, hogy nagyon beteg kinézetet tud adni, ha nincs fül vagy orr:D

Ez abszolút így van😇

2021. szept. 27. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!