Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetoválásokat kedvelő fiúk/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetoválásokat kedvelő fiúk/ férfiak nektek bejönne, ha egy lánynak a szeme is tetoválva van vagy az kizáró tényező lenne?

Figyelt kérdés

Nem, nem arra vagyok kíváncsi, hogy ez milyen veszélyes meg milyen rossz lesz később, pontosan tudja mindenki. Adott egy testmódosításokat kedvelő lány, de semmi nagyon durva, tetkók piercingek, ilyenek aztán az lenne a kérdés, hogy ez mennyire lenne vonzó vagy taszító, fekete színről lenne szó.

Itt egy kis segítség, hogy könnyebb legyen elképzelni:

[link]



2021. szept. 27. 19:22
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Igen csinálnak ilyet, nekem egyik ismerősöm ott csináltatta, csak akkor még eléggé "kezdők" voltak ilyen téren, de az is elég jó lett

Swastika tattoo hungary

2021. szept. 28. 18:42
 22/24 anonim ***** válasza:
77%
Köszi!
2021. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Testmódosítások eléggé nagy számban jöhetnek (kettévágott nyelv, tündefül, kimetszett fül, fül-orr-ajak tágítók, implantok), tetoválás és piercing korlátlan mennyiségben, de nekem a szemgolyó tetoválás sajna nem nyerő. A kék szemnél pont, hogy maga a szem tetszik, így ez az, ami nálam "sok"nak mondható. Nem mondom, hogy nem gondolkoztam el rajta én is, de valamiért nem jön be. Nem is undi, csak nem szimpi. Pedig én is eléggé extrém-féle vagyok. Ha pedig szemgolyó, akkor inkább legyen kék, vagy kékeszöld. A pink túl barbis, a fekete túl sötét.
2021. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"...de semmi nagyon durva" ja a szemtetoválás ráadásul feketére... de semmi nagyon durva.


Amugy kicsit sok. Nem kizáró de ok. Amugy lebeszélném,de ha már van akkor van.

2022. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!